Jak nosić pasy z spódnicami

Posted on Category:category Leave a comment

Jakie są dobre wytyczne dotyczące wyboru pasów do noszenia z spódnicami do pracy? Wonders gościa…
Chciałbym, aby, gdybyś mógł zrobić zaokrąglony w górę lub dokładnie jak nosić pasy z spódnicami. Podoba mi się wygląd pasów z spódnicami, a także nie jestem pewien, jak dokładnie wybrać szerokość lub koordynować kolory.

Rozmawialiśmy o użyciu pasów-oprócz ściśle związanej troski o to, kiedy się zebrać-wcześniej, jednak nie szczególnie z spódnicami.

Będę tutaj szczery: sam nie jestem zbyt chwytem, ​​więc nie noszę pasów z spódnicami. Ołówkowa spódnica oraz dopasowany pullover plus Blazer równa się strojowi. w kształcie, a także floarowa spódnica oraz dopasowany swetra równa się strojowi.
Ogólnie rzecz biorąc, mam świetną zabawę z innymi akcesoriami. Jeśli spódnica nie ma kształtu w talii, o wiele bardziej prawdopodobne jest, że ją dostosę, niż próbuję utrzymać ją za pomocą paska.
{Powiązane: Dokładnie Manchester United Koszulka jak powstrzymać spódnice przed skręcaniem}
Jestem więc ciekawy, co inni goście stwierdzają wskazówki, jak nosić pasy z spódnicami.
Jak nosić pasy z spódnicami
Nie sądzę, aby istnieją jakiekolwiek trudne i szybkie zasady – po prostu wytyczne do zabawy. Kilka myśli:
Jeśli chowasz, nie musisz mieć paska, jednak może to być miły akcent. Sugerowałbym jednak, aby pasek ma więcej wspólnego z twoim typem ciała niż stroju – ten artykuł z Glam Radar może być praktycznym czytaniem.
Spódnica z pętlami pasa = pasek tego samego rozmiaru
Spódnica z pętlami pasującymi jest rzadka, jednak należy dopasować pasek do rozmiaru pętli paska. Nawet wtedy stwierdziłbym, że nie musisz nosić paska, jeśli nie chowasz, ale to ja.
{Powiązane: ostatnie typy do noszenia pasów z sukienkami}
Bądź na bieżąco z podsumowaniem naszych najnowszych preferowanych „klasycznych” pasów do pracy!
Spódnica z wysokim talią = chudy pasek
Spódnica z wysokim talią może wyglądać doskonale z chudym paskiem. Idź z jedwabistą bluzką lub – jeśli spróbujesz – body, aby uzyskać usprawniony wygląd.

Na zdjęciu powyżej, kilka naszych preferowanych marek do bluzek z guzikami jedwabiu od 2022 Reprezentacja Iranu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka r.: 1) pikwę (59 USD!) 2) Boden 3) Everlane* 4) MM.Lafleur* i 5) Club Monaco. Aby uzyskać bardziej przyjazne dla budżetu wybory, sprawdź Grana, a także Lilysilk; W przypadku Reprezentacja Maroka w piłce nożnej mężczyzn Koszulka bardziej wymownych wyborów sprawdzaj L’Agence, sprzęt, a także Vince.

Oto kilka uroczych body (od 2022 r.) – zauważ, że Tuxe, Commando, Paige, Express, Free People, Madewell, Naked Wardrobe, a także Intermix mają ostatnio doskonały wybór. Podobnie miej oko na projektantów bielizny, takich jak Skims, Wolford, a także Yummie z czasami przyjęte opcje dla pracy. Możesz również wypróbować te niezwykłe szelki, aby koszule są schowane!

< >

W tym sezonie istnieje wiele zabawnych bluz, które być może wyglądałyby również ładnie z spódnicą o wysokiej stawce-jednak uważam, że jest to najlepsze zapobieganie urzędowi.

(Panie, co nosisz z spódnicami o wysokiej twarzy?)
Na zdjęciu u góry: ołówkowa spódnica Black Halo, oferowana wyłącznie online; Shopbop ma również kilka kolorów.
Poszukaj spódnic samodzielnych

Samo-pasy: spódnica z paskiem samodzielnie wygląda ładnie z schowanym wyglądem. Zobacz na przykład Akris Punto Belted Look powyżej.

Ladienull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *