Czy te potrawy mogą oczyścić skórę?

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Udział

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Zastanawiasz się, co jeść na jasną skórę? Czy to wino? Proszę podać to wino!

Ta publikacja może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Jest to troska o milion dolarów – czy możemy naprawdę jeść naszą metodę do gładkiej, jedwabistej, bezpłatnej skóry? Odpowiedź nie jest trudnym tak, jednak nie jest też żaden.

I powinienem wiedzieć, że spędziłem życie w poszukiwaniu odpowiedzi na moją problematyczną skórę, która ma wyrośli wulkany podczas najbardziej właściwych momentów (duże daty, prom, spotkanie-jego rodzice itp.) . Tak samo jak teraz, kiedy jestem w latach trzydziestych, rozkoszę się początkiem stóp wrona wraz z okazjonalnym ZIT.

Niestety z moimi kredytami z metody, dlaczego ten temat jest dla mnie niezbędny, podzielę się z wami najlepszymi wskazówkami, których nauczyłem się w mojej dekadzie plus poszukiwania sposobów na znacznie lepszą skórę. Podziel się swoimi wskazówkami, a także myśli ze mną, ponieważ kobieta nigdy nie może uzyskać wystarczającej porady!

Co jeść dla jasnej skóry: 8 wyborów

1. Yerba Prima Colon Care Formula

Yerba Prima Colon Care, 26,49 $, Amazon

Kiedy jesteś zaparciany, toksyny rozwijają się w swoim ciele. Jak również twoja skóra – największy organ twojego ciała – ma funkcję gry w eliminacji. Powiedział więcej, jeśli twoja jelita nie pozbyła się toksyn, twoja skóra może być konieczna, jak również pomoc. jak również “pomaga” oznacza breakouts.

Więc ten dodatek do okrężnicy jest czymś, co połkniesz, a nie jeść, jednak facet robi cuda. Jak również pozwól mi spokojnie, zapewniając cię, że nie jest to straszna pigułka, ani środek przeczyszczający lub “eliminacja Colon 300 Maxx”. To tylko suplement bogaci z włókna, który pomaga utrzymać je dwukropek o toksynach.

Yerba Prima Colon Pielęgnacja jest sformułowana z psyllium poszukiwania łusek, otręby owsa, a także pektynę jabłkową.

2. Dodatkowa oliwa z oliwek dziewiczych

Oliwa z oliwek jest pełna Omega-6, a także kwasów tłuszczowych Omega-3, które są świetne dla twojej skóry, a także twoje serce. Wierzyć w oliwę z oliwek jako dobrego smaru do układu trawiennego – jego naturalne właściwości przeczyszczające będą wspierać odpowiednią eliminację tych toksyn.

3. Pomarańczowa żywność (nie cheetos)

Przez pomarańczowe potrawy, sugeruję żywność naturalnie pomarańczowa – mango, marchew, wspaniałe ziemniaki, squash, morele, dynia, kantalupa. Jedzenie te są wysokie w witaminie A, która jest fantastyczna dla twojej skóry. W rzeczywistości niezwykle silne leki anty-trądzikowe znane jako ACTANANE jest naprawdę tylko syntetyczną witaminą A w niesamowicie wysokiej dawce.

4. Przeprowadzki cyrkulacyjne (papryka, cynamon, cayenne, kurkuma)

Te przyprawy utrzymują swój obieg, aby zapewnić Ci naturalny spłukiwać skórę. Są również anty-bakteryjne. Co więcej, papryka, a także Cayenne też mają witaminę!

5. czosnek.

Czosnek ma arsenał właściwości rozliczeń skóry. To anty-bakteryjne, antybogowe, przeciwwirusowe, a także antyseptyczne. Jeśli schodzisz z zimnem, jedz surowy czosnek. Jeśli wymóg wyczyścić skórę, jedz surowy czosnek. Jeśli masz randkę, nie jedz surowego czosnku, dopóki nie wrócisz do domu.

6. Nasiona słonecznika oraz migdały

Spakuj to prawdziwy cios pełen witaminy E, który jest ważny dla procesu gojenia skóry. Więc jeśli chcesz przejść do tego pryszcz szybciej, wymaga, że ​​znacznie więcej witaminy E. Możesz również wykorzystać go jako miejscowego agenta do blizn, palacz, a także cięcia.

7. Kofeina

Czując się puffy? Następnie masz ekologiczną herbatę lub kawę. Kofeina pomoże pozbyć się niektórych z tych opuściorków, a także działać jako łagodny środek moczopędny.

Czekolada, w przeciwieństwie do wybitnego przekonania, jest również świetną opcją. Wystarczy upewnić się, że ma 75% Cacao – flawanoidy są dodatkową korzyścią do naturalnej kofeiny.

8. Tylko Kefir (organiczny, a także bez hormonu)

To nieco ostry, a także kwaśny jogurt do picia jest moim przejściem każdego ranka z płatkami, a także w niektórych przypadkach sam. Białko z tego hodowanego produktu mlecznego jest fantastyczne do utrzymywania elastycznej skóry. Plus, wszystkie probiotyki pomagają gwarantują, że równowaga bakterii w organizmie pozostaje zdrowa (dobre bakterie są naszym przyjacielem!)

Uwaga: Jeśli wystąpi z nietolerancji laktozy, może to spowodować pewne problemy. Chociaż znacznie łatwiej jest trawić z jego hodowonymi właściwościami, niektórzy ludzie nadal czują nadęty z Kefir. Więc spróbuj go tak dobrze, jak idź kilka dni, nie widzieć dokładnie, jak się masz.

Proszę zostawić ten pole Plusget Budget Plan Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby zweryfikować swoją subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *