Kate & William Weź George’a i Charlotte do piłki nożnej!

Posted on Category:category Leave a comment

Książę, jak również księżąca wziął księcia George, a także księżniczkę Charlotte do piłki nożnej w tym popołudnie.

Mecz był między Aston Villa, a także Norwich City.

Więcej z codziennej poczty.

Kate belknął, gdy poklepała kolana do uśmiechu syna, gdy dołączyli do skarbów fanów, aby świętować wygraną 5-1 drużyny z Norwich City.

Więcej o podnieceniu księcia George’a z tej historii metra.

Wyświetlanie jego wsparcia w Claret T-Shirt, może ledwo powstrzymać jego podniecenie, gdy wygrali grę od hotelu o 5-1. Klipy George’a Wspólnego Online pokazały mu skacze, a także w swoim miejscu, a także rzucając ręce do powietrza z radością.

Embed z Getty Images

Niektóre ładne filmy młodych Royal zostały opublikowane na mediach społecznościowych, w tym z tej strony na stronie Kensington Palace Instagram.

Zobacz tę publikację na Instagramie

@SoCceram – fantastyczna wydajność z Aston Villa @avfcofficial w Norwich!

Publikuj udostępniany przez Kensington Palace (@ @kensingtonroyal) na 5 października 2019 r. O 1:27 PM PDT

Artykuł Telegraph zauważył, że “Chociaż dzielił wydarzenie każdej bramki z synem, księżniczka Charlotte siedziała na kolanach matki, gdy księżna wydawała się wyjaśnić zasady”.

Prince William jest longtime Aston Villa Fan. Lustro ma więcej w tym elemencie.

Wcześniej się rozmawiał o tym, dlaczego jest fanem Birmingham Club, opowiadając BBC w 2015 r.: “Długo wracam do instytucji, wszedłem do piłki nożnej ogromny czas.

“Rozglądałem się do klubów. Wszyscy moi przyjaciele w instytucji były fanów zjednoczonych, albo fani Chelsea, a także nie chciałem spełniać biegów zespołów młynowych.

“Chciałem mieć zespół, który był bardziej średniej tabeli, który może zapewnić mi bardziej emocjonalne chwile rollercoaster.

Wracamy do zasięgu metra:

Kiedy George był maluchem, William ujawnił, że “uwielbiał”, aby iść do meczów piłki nożnej ze swoim synem, ale jednak powiedział, że wymaga “przekazania przez Missus”.

Dodał, że byłoby to “fantastyczne”, jeśli przyszłość-król postanowił przestrzeganie klubu, zanim żartuje, że “prawdopodobnie skończyłoby to, że Charlotte jest fanem Villa”.

Broadcaster, a także dawny gracz Gary Lineker opublikował szybki film na Instagramie pokazujący młody książę reagując na cel.

Zobacz tę publikację na Instagramie

Myślę, że Prince George złapał błąd piłki nożnej wcześnie.

Publikuj udostępniony przez Gary Lineker (@garyliner) na 5 października 2019 r. O 8:24 AM PDT

Aston Villa Tweeted o frekwencji rodziny.

Po meczu kierownik zespołu powiedział, że Royals byli szczęśliwym urokiem dla zespołu. Właśnie tutaj jest jeszcze jeden uroczy film Prince George.

William jest prezydentem stowarzyszenia piłkarskiego. Możesz pamiętać, kiedy książę, a księżna oficjalnie otworzyła Narodowe Centrum Stowarzyszenia, Park St. George’a w 2012 roku.

Fa współpracowała z głowami, aby uruchomić głowy, kampania zachęcająca fanów piłki nożnej, zwłaszcza mężczyzn, rozmawiać o zdrowiu psychicznym. Wysiłek działa z sezonem 2019/20.

Niektórzy czytelnicy mogli uznać bliski dobry przyjaciel Kate’a w wielu zdjęciach; W prawo, widzisz Sophie Snuggs (Neé Carter).

Jest cholerna dla księżniczki Charlotte, widziana poniżej przybywająca do chrzanu Charlotte w lipcu 2015 roku.

Oba dzieci były również w swoim imprezie ślubnej we wrześniu we wrześniu.

Jest to możliwy George, a Charlotte będzie w jednym ślubie, który z ich wuja James Middleton. Istnieje kilka raportów James jest zaangażowany w Alizee Ideret, francuski analityk monetarny. Widzisz parę poniżej na weselnym wydarzeniu kobiety Gabriella Windsor, a także Thomas Kingston. Więcej z telegrafu.

James Middleton zasugerował jego ukochaną i dał jej szafirowy pierścionek.

Ich zaangażowanie pochodzi po romansie wirującemu między księżną młodszą rodzeństwa, a także narodzin francuskiego Alizee Sheveet, który spotkał się w okresie letnim 2018 roku.

Obraz pary James Opublikowano na jego koncie Instagram w maju.

Teraz na niezwykle krótki spojrzenie na to, co Kate nosiła na dzisiejszy mecz piłki nożnej. Księżna była w Barbour Longshore pikowana kurtka, którą bardzo zauważyliśmy jej zużycie w belfascie w lutym.

Kurtka oferuje pikowaną szewronową design, szyjkę lejkowską, dwukierunkowy przedni zamek błyskawiczny, rozciągliwe panele z boku, a także zakrzywiony brzeg.

Kate wydawała się nosić parę kolczyków obręczy, jednak nie mogę rozpoznać, czy są nową parą lub stylem, które widzieliśmy wcześniej.

WIDEO:

Ten królewski film kanału domowego jest wszystkim na kampanii Heads Up.

POŁĄCZENIE:

Ten czołowy kawałek ma świetne oferty zdjęć; Telegraf ma kilka wspaniałych zdjęć w tej historii; Codzienny artykuł poczty jest tutaj; Kawałek lustra jest tutaj

Galeria popsugar jest tutaj;

14Save.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *