Wszystkiego najlepszego dla mnie

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

, więc nie mam nic specjalnego zorganizowanego na moje urodziny dziś, ale wszechświat miał inne pomysły, ponieważ dostałem kilka całkowicie przypadkowych super-miłych “You Rock!” E-maile od obcych dziś rano. Więc dziękuję, wszechświat i dziękuję, przypadkowych ludzi, którzy obudzili się dziś rano i postanowili wysłać mi przyjemny e-mail!

Jeśli chciałbyś zrobić coś miłego w obchodach, byłem żył całości “za pościeć rok, chciałbym to, jeśli zdecydowałeś się zapłacić komuś (ktoś inny, nie ja, jestem ponad kontyngentem na komplementy) już otrzymywanie i to tylko Lunch) Komplement dzisiaj.

Śmiało i powiedz Barista lubisz swoje kolczyki lub powstrzymać kogoś w sklepie spożywczym i skomentuj przychylnie na butach. Powiedz rodzica “Twoje dziecko jest takie słodkie, a tak dobrze się zachowało!” Powiedz właścicielowi “Twój pies jest taki słodki i tak dobrze wychowany!” Powiedz komuś, jak pracujesz z tym, jak zaobserwowałeś niesamowita rzecz X, którą ostatnio zrobili. Idź dalej! Bądź profigurować, nawet ze swoimi komplementami, ponieważ uzupełnij kogoś, ponieważ Erin powiedział, więc dzień przychodzi, ale raz w roku.

(Po złożeniu kogoś, masz też moje pozwolenie na leczenie sobie babeczkę lub inne matowe pieczone dobre. Baw się dobrze!)

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Myślałem, że powinieneś wymienić 20, 2007
Rant-Tattic Temat # 143: “Co nosić na samolotach” 25 czerwca 2007
Plaid = Joy.may 26, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *