Newsbytes i ankieta na swoim ulubionym wyglądzie drugiego trymestru

Posted on Category:category Leave a comment

Wracamy z kilkoma aktualnościami i kolejną ankietę obejmującą styl macierzyński Kate.

Naszym pierwszym przedmiotem jest Prince Philip. Walczy z problemami z bioderami, a nawet przegapił niektóre zobowiązania ze względu na ciągły problem. Był hospitalizowany wtorek, a pałac Buckingham mówi, że miał udaną wymianę biodrową i że operacja była planowaną procedurą. To zdjęcie pokazuje księcia i HM, jest jednym z trzech upamiętniających rocznicę ślubu Plainy.

Wiadomość informacyjna Buckingham Palace mówi, że Duke “postępuje w sposób zadowalający na tym wczesnym etapie. Jego królewska wysokość prawdopodobnie pozostanie w obiekcie opieki zdrowotnej przez kilka dni. Jest wygodny i dobrych duchów. ”

Tutaj widzisz książę w Boże Narodzenie.

Najwyraźniej istnieje wiele życzliwych życzliwych prezentów do szpitala. Dużo więcej z codziennej poczty:

Prince Philip otrzymał Hampers wypełnionych czekoladkami Godivy i oszałamiające aranżacje kwiatów, co odzyskuje z jego operacji biodrowej.

Jasne pomarańczowe, żółte i czerwone kwiaty z sklepu Posh Fulham Flower zostały odrzucone na prywatnym zakładzie King Edward VII Healthcare w centrum Londynu w centrum Londynu.

Oczekuje się, że 96-letni książę będzie w obiekcie opieki zdrowotnej kilka o wiele więcej dni.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dzisiejszy inny element wiadomości obejmuje witrynę wielu z nas znanych z, Polyvore. Jak wspomniałem o Twitterze, wiele identyfikatorów mody został wykonany za pomocą treści na Polyvore. Witryna została sprzedana i zamknięta dzisiaj. Ten nagłówek jest za pomocą dziennika San Diego.

San Diego Journal

Oto, co widzisz, kiedy idziesz do Polyvore.

Z historii dziennika usługi:

Według Ssense.com Sunnyvale Polyvore został sprzedany przez Ssense.com Montrealem Ssense.com, spółką zależną komunikacji Verizon. Umowa została ogłoszona w czwartek bez ujawnionej ceny. Kupujący powiedział, że zamknie witrynę Polyvore, aplikacje i operacje, natychmiastowe.

Istnieje tutaj Poliapore Blog Post z dużą ilością więcej informacji. San Diego Service Journal Service Story informuje, że “od czwartku istniejących użytkowników Polyvore mogą pobrać swoje konto na konto-UPDate.polyvore.com do 10 maja, zgodnie z ogłoszeniem o transakcji. Będą mieli do 15 maja, aby odzyskać wszystkie swoje treści. ”

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Teraz zwracamy się do naszego analizy przeglądu Kate’a podczas swojego drugiego trymestru, listopada – styczeń. Umieszczam suknie wieczorowe i bardzo swobodne style w oddzielnych ankietach w desperackiej próbie, aby sondować krótszy; Oczywiście nie zrobiłem tak dobrej pracy, jak miałem nadzieję! (Nasze stanowisko i odpuszczenie obejmujące styl pierwszego trymestru Kate można zobaczyć tutaj.)

Tutaj idziemy, począwszy od konferencji place2be, gdzie księżna nosiła nowy projekt z koziego mody, eledoise marki. Widzieliśmy Kate w nowym kawałku przez Catherine Walker na coroczny festiwal Pamięci na zdjęciu środkowym. W pamięci Sunday Kate nosił płaszcz Dolce i Gabbana.

Kate był w starym ulubionym, aby wymeldować się do centrum dziecięcych Hornsey Road w listopadzie, The Ont-Worn Redgrave Coat przez markę, którą nosiła wspaniały transakcję podczas tej ciąży, koziej mody. Następnym razem, gdy widzieliśmy Kate, była w innym powtórzeniu koziołku, Waszyngton. Było to pierwsze z dwóch strojów noszonych na dzienne zaręczenia w Birmingham; Drugi zespół jest częścią naszej nadchodzącej ankiety, która obejmuje przypadkowy wygląd. Jednym z moich ulubionych angażutów w ubiegłym roku był listopadem do założenia Muzeum; Nigdy nie słyszałem o Muzeum i bardzo cieszyłem się o tym. W tym zaangażowaniu księżna wybrana do noszenia sukienki przez Kate Spade. Na szczycie medialnej w Manchester Kate Sportował nową płaszcz LK Bennett, styl sprawdzania Delli.

Kontynuując tym, co Kate nosił na szczycie mediów, pod płaszczem, który sparzała kolejny styl koziego, etykietą strój tunika Elodie. Na grudniowe zaangażowanie w Rugby Portobello zaufanie, księżna nosiła ulubieńców wielu zwolenników Moda Kate, Marina Coat z etykiety macierzyńskiej, Séragine. Kate zdecydował się na granatową Carolina Herrera Coat podczas uczęszczania do Somber Memorial Service dla osób wpływających na śmiertelny Grenfell Tower Fire. Kiedy przyszedł na Boże Narodzenie, zszokowała wielu z nas nosi nową etykietę, MIU MIU.

W przypadku usług kościelnych w Sandringham na początku stycznia widzieliśmy zwrot Kate Turpin Tweed Płaszcz Moloh. Podczas zwiedzania Academy, Kate nosił nowy płaszcz Hobbs Londyn, styl Gianna sprzedawcy. Pod płaszczem Kate nosiła sukienkę, którą widzieliśmy, gdy spodziewa się księżniczki Charlotte, florie wydrukowana tkana sukienka macierzyńska, również z Séraphine. Kate i William mieli “Day Day” w połowie stycznia, odwiedzając Coventry; przywróciła żywy płaszcz Fuksja przez Mulberryw Nowym Jorku dla zobowiązań Coventry.

Była kolejna nowa etykieta dla księżnej tego roku, co najmniej tak daleko jak wiemy: Boden. Przez wspaniałe Ormond Street zakładu opieki zdrowotnej wymeldowania Kate nosiła marki Lena Coat ($ 330) w kolorze czerwonym o nazwie pop. Kiedy przy głowami zaręczynowy Kate nosiła niebieską Sportmax płaszcz pierwszy widział, kiedy oczekiwał Charlotte. pod płaszczem, z innego stroju Seraphine; ten nazywa się Royal Blue Tailored Sukienka ciążowa. Z prawej, innej konstrukcji Serafina, Natasha Pokryć marki, noszone na parę zleceń w Londynie.

Następnym razem widzieliśmy Kate i William byli w Sztokholmie, Szwecja, pary pierwszy przystanek na trasie cztery dni. Na oficjalnym obiedzie w Szwecji Royal Palace Kate miała na sobie sukienkę Katarzyna Walker, a później widzieliśmy pasujący płaszcz. Drugi dzień wycieczki przyniósł czerwony i biały płaszcz noszony Katarzyna Walker szczycie mieszanki wełny-Alexander McQueen Boucle sukience.

Nasz ostateczny wygląd styczniu żakiet Ida Sjöstedt i Erdem suknia, noszone zarówno do odbioru w Sztokholmie.

Ulubiony Kate look – drugi trymestr

Plum Koza Eloise sukienka

Czarny Katarzyna Walker

Czarny płaszcz Dolce & Gabbana

Nude Koza Redgrave płaszcz

płaszcz czarny Koza Waszyngton

Broszura Kate Spade sukienkę

Kratę LK Bennett Delli płaszcz

Berry Koza Elodie sukienka

Bordowy płaszcz Seraphine Marina

Granatowy płaszcz Carolina Herrera

Tartan MIU MIU płaszcz

Rudy Moloh Turpin Tweed płaszcz

Granatowy płaszcz Hobbs Gianna

Kwiatowy Seraphine Florrie sukienka

Fuksja morwy płaszcz

Czerwony płaszcz Lena Boden

Niebieski płaszcz Sportmax

Royal Blue Dopasowana sukienka Seraphine

Pale Blue Seraphine Natasha płaszcz

Zielona sukienka Katarzyna Walker

Zielony płaszcz Katarzyna Walker

Red / White Katarzyna Walker płaszcz

Skorupki Alexander McQueen sukienka

Czarny płaszcz Ida Sjöstedt

Niebieski Erdem Velvet Dress

Inne:

Votheview WynikiCrowdsignal.com.

Weź naszą ankietę
Szybka uwaga o ograniczenia parkowania pojazdów w Lindo skrzydło; one wejść w życie 10 kwietnia.

Wreszcie, jeśli zainteresowani pozyskaniem styl dzwonka Meghan jest zużyty, dajemy na jedną z dala Co Meghan Nosił!

Zapisać

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *