Czerwona spódnica i koronkowa bluzka w Lizbonie

Posted on Category:category Leave a comment

, dziś jest ostatnim dniem wczesnego dostępu do rocznicy Nordstrom. W przypadku posiadaczy kart Nordstrom wskazuje to, że jeden dzień miałeś, aby zakończyć zakupy przed otwarciem powodzi dla publiczności i wszystko zacznie się sprzedawać niesamowicie szybko. Dla tych z was, którzy nie są posiadaczami kart, przygotuj swoje listy życzeń, abyś mógł zaatakować pierwszą rzecz !! Sprzedaż otwiera się dziś wieczorem o północy PST, kiedy opublikuję moją listę 30 najlepszych rzeczy najlepszych w sprzedaży. Mając tak wiele dobrych przedmiotów w wielu kategoriach, poruszanie się może być przytłaczające, więc sprawdź tutaj o północy lub jutro rano, aby uzyskać mój przewodnik po najlepszych!

Dzisiaj dzielę się strojem, który nosiłem podczas naszego pierwszego dnia zwiedzania Portugalii. Rozpoczęliśmy naszą podróż w Lizbonie i spędziliśmy dzień pierwszym, spacerując po dzielnicach Alfamy, Baixa i Bairro Alto. Zrobię pełny post na temat naszego planu podróży w Portugalii w akcji do komentarzy i e -maili, wiele z was wysłało z prośbą o moje pomysły i rekomendacje, ale dopóki nie będę miał okazji skompilować dla ciebie wszystkiego, pomyślałem, że ja ” D Udostępnij ten strój z niektórymi z moich ulubionych utworów na wycieczkę.

Ta nowa czerwona spódnica, którą wybrałem idealnie, zanim podróż sprawiła, że ​​mdleję od momentu, gdy ją zobaczyłem, więc nie jest zaskoczeniem, że była to pierwsza rzecz z mojej walizki do noszenia pierwszego dnia. Mam 5’10 ”i jest na mnie kilka cali nad kolanem, ale jeśli jesteś nieco bardziej drobny, myślę, że z pewnością byłoby wystarczająco długie, aby nawet nosić w biurze. Nie ma to jak najlepsza podstawowa podstawa, która przechodzi od tygodnia pracy do weekendu, z modnymi wycięciami do rozruchu!

Ta koronkowa bluzka była wiosenną faworytką (być może pamiętasz ją z tego postu roboczego kilka miesięcy temu) i była noszona wiele razy podczas naszej podróży. Znalazłem kilka podobnych stylów tutaj, tu i tutaj i przy pogodzie w Lizbonie w wysokich latach 60./niskich lat 70. byłem podekscytowany, że miałem tę lekką opcję długiego rękawu.

Ponownie, jeśli śledzisz mnie na Instagramie, wiesz, że ten kapelusz był noszony co drugi dzień. Odkryłem Janessę Leone dopiero w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ale absolutnie uwielbiam kunszt ten klasyczny kapelusz – utwór, który będę miał od lat. Jedną z najlepszych rzeczy jest to, że jej czapki występują w wielu rozmiarach (wielka głowa), więc uniwersalne wersje w innych kupcach nie działają dla mnie. Jeśli nie jest to dla Ciebie problem, zidentyfikowałem to również o wiele bardziej przyjazną dla budżetu opcję.

Szczęśliwy czwartek wszyscy i pamiętaj, aby sprawdzić tu późno dziś wieczorem/wcześnie rano, aby uzyskać więcej znalezisk Nordstrom Sale dla epickiego publicznego otwarcia jutro !!

Spódnica: C/o Reiss (podobny tutaj (w sprzedaży!) I tutaj) | Koszula: Stare, podobne tutaj i tutaj | Buty: stare, podobne tutaj, tutaj i tutaj | Kapelusz: Janessa Leone (także tutaj, podobny tutaj i tutaj) | Torba: Cambridge Satchel (wyprzedany, podobny tutaj i tutaj) | Okulary przeciwsłoneczne: Madewell

< >

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *