Hardcore Herringbone

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Dress: Ann Taylor C/o | Kurtka: Ann Taylor C/O | Naszyjnik: Ann Taylor C/O | Pas: Ann Taylor C/O | Buty: Ralph Lauren | Polski: Essie (za Twill It)

Dzisiaj jestem podekscytowany, że mogę zaprezentować więcej jesiennej kolekcji Ann Taylor, w tym tę niezwykłą kurtkę z jodełka i sukienkę. Jeśli ostatnio nie sprawdziłeś Ann Taylor, naprawdę musisz. Istnieje niewiele miejsc, które wytwarzają lepszą styl, lepszą jakość lub bardziej ekonomiczne elementy gotowe do pracy niż moja dziewczyna Ann. Dowód A: Ta męska jodełka spotyka kurtkę motocyklową, która pozwala wydobyć swoją wewnętrzną motocyklistę, jednocześnie wyglądając na odpowiednią biuro. Dowód B: Ta stylizowana sukienka z pochwy, której szwy tworzą rzeźbioną, kobiecą sylwetkę, która pozwala jej płynnie przejść z biura na wieczór.

Pomimo oskarżeń kilku moich przyjaciół, chciałbym wyjaśnić, że moja współpraca z Ann Taylor nie ma nic wspólnego z faktem, że Kate Hudson, jedna z moich największych dziewczyn, jest obecną twarzą marki. OK, więc może mogę zacytować, jak stracić faceta w ciągu 10 dni z przodu do tyłu. I może głośno mi było o moim życiowym pragnieniu, aby mieć paprocie miłosne i małego psa podobnego do szczura o imieniu Krull, wojownika, ubranego tylko w Burberry. I może próbowałem oszukać niczego niepodejrzewających mężczyzn do udziału w koncertach Celine Dion. COKOLWIEK. Ann Taylor wciąż jest szefem.

Zdjęcia Jeffa Thibodeau

Sprawdź jeszcze więcej z eleganckiej kabiny na…

Bloglovin+Instagram+Facebook

Twitter+Pinterest

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *