Wreszcie nowa sukienka

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Jestem prawie pewien, że miałem to “prawie skończone!” biorąc pod uwagę, że przed Święto Dziękczynienia; Po prostu nie miałem chwili, żeby to skończyć. Ale ostatniej nocy nie mogłem spać, więc zrobiłem potrzebne, co naprawdę stawiło się tylko na zamek błyskawiczny i hemming spódnicę i rękawy. (Musiałem włamać się z siedmiu cali od spódnicy – to zostało zrobione dla Amazonów, wydaje się.)

Oto oryginalny wzór, Vogue 9670. Nie pamiętam, gdzie go dostałem – jeśli go sprzedałeś, zostaw notatkę w komentarzach!

Oto moja wersja:

Zignoruj ​​trochę żelaza połysku na zdjęciu. i że wymaga nacisku gdzie indziej. Naprawdę potrzebuję parowca. Lub lepsza tkanina prasy. Lub wskazówki od ciebie.

Zrobiłem skierowanie z wydruku wolności, ponieważ tkanina sukienka jest naprawdę gruba, a dlatego, że wiedziałem, że nie będę w stanie dostać stoiska doskonale płasko, bez względu na to, jak bardzo przycinałem krzywych. To jest teraz wskazane, aby pokazać, co zrobienie konieczności.

O popatrz! W końcu dostałem zamek, żeby ładnie pasował do bocznego szwu! Który z was wspaniałych ludzi powiedział mi, że oznakowanie sztuczki? Dziękuję Ci! To działa! Byłem bardzo zadowolony z tego, jak zamek błyskawiczny poszedł, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że robiłem to na 11 w nocy.

Powyższe zdjęcie zostało zrobione z flashem – to najprawdziwa reprezentacja koloru. To kolor oliwa-y, a nie brązowy. To ciężka szczotkowana bawełna z dobrym kawałkiem lycry. Tak naprawdę nie rozciąga się, po prostu daje. bardzo wygodny.

I oto tył. troche nudne. Ale przynajmniej tylne szwy pasują do porządku.

Naprawdę podobał mi się ten wzór: poszedł razem świetnie, było łatwe do zmiany (dodałem dużo więcej miejsca w talii jako zawsze, westchnienie), z wyjątkiem bycia przeznaczone dla kobiet osiem cali wyższy niż jestem (patrz ilustracja? Spódnica jest idealna pod kolanem, Amiright? Na mnie była prawie do kostki!) Pasuje dobrze.

Następna rzecz na mojej liście do szycia? Kolejna sukienka krzyżówka. Turniej nadchodzi!

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Jak: sprawić, że spódnica z trzema panelowymi ma Pocketsfebary 18, 2007
Pracuj w toku: Gray Ruffle DressJune 2, 2008
Crowdsourcing Color ChoicaSjuly 9, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *