Księżna przywraca wentylatora ulubiony dla Earthshot Awards zielony dywan AKTUALIZACJA

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Księżna Cambridge powtarzany ukochany wygląd Alexander McQueen na dzisiejszy Earthshot wręczanie nagród.

Uwaga: To jest częściowy post; Mam out-of-town potrzebę zaangażowania mi się zachować. Będę aktualizować post, kiedy wrócę. (FYI, post został zaktualizowany.)

Poniżej, wspaniały strzał księżni, gdy chodzi na scenie.

Więcej o nagrodach z publikacji wiadomości Kensington Palace.

Nagroda Earthshot doprowadziło bezprecedensową wyszukiwanie globalne dla najbardziej inspirujących i innowacyjnych rozwiązań dla największych wyzwań ekologicznych stojących przed naszą planetą. Nagroda Earthshot jest najbardziej ambitny nagroda środowiskowa w historii i to inauguracyjna ceremonia będzie odzwierciedlać. Prawdziwie globalne wydarzenie, zakotwiczone w Londynie i łączenia z finalistów i laureatów z całego świata, będzie prezentować niezwykłą globalnej społeczności roboczą naprawić naszą planetę.

Poniżej grafika przedstawiająca finalistów.

Goście zaczęli przybywać w połowie popołudnie na zielony dywan w Alexandra Palace. Gospodarze do transmisji wieczoru, Clara Amfo i Dermot O’Leary.

ITV fotograf Graham Stothard wspólny duży strzał sceny przybycia w Alexandra Palace. o to szybkie klip z gospodarzy mówi o dzisiejszej imprezie.

Inne przyloty dołączone aktorka Emma Thompson, która przedstawia jedną z nagród.

Więcej od Simona Perry w swojej historii dla ludzi.

Prezenter Emma Thompson powiedział, że przyszedł w stroju nosiła, kiedy ostatnio widziałem Prince William – jej garnitur i znaczek oznacza, że ​​jej damehood.

“Na naszych małych notatkach powiedzieli” proszę, nie dostać niczego nowego. “Czy możesz sobie wyobrazić? Ulga! Więc mam mojego dame garnitur, który nosiłem, gdy poszedłem do pałacu,”dzieliła.

Piłkarz Mo Salah, prezentując również nagrodę.

Inny prezenter, aktorka Emma Watson. Jej sukienka była dość buzz jak przyjazdy były w toku.

Raporty BBC Styl został utworzony z dziesięciu różnych odzieży darowanych do OxFAM. UWAGA: Właśnie zobaczyłem tweet przez @Mary_in_Fashion wskazując, że jest to projekt o sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii Harris Reed.

Aktor i producent David Oyelowo, również prezentuje jedną z nagród i żony dzisiejszym, Jessica Oyelowo.

Rapper KSI, jeden z dzisiejszych wykonawców.

Piosenkarz, kompozytor i działacz Yemi Alade, inny wykonawca.

Futbolowych wspaniałe i członek Rady Earthshot Dani Alves nagroda ze swoim partnerem Joana Sanz.

Burmistrz Londynu Sadiq Khan, który w środowym zaangażowania Generation Earthshot z księcia i księżnej, a Saadiya Khan.

Poniżej Pan Hague, były minister spraw zagranicznych i dom członka Lords który przewodniczy Fundacji Królewski i partnera Ffion Hadze.

Książę i księżna były ostateczne goście przyjechać.

W tym filmie można zobaczyć, jak porusza się suknia.

Inny widok.

Rebecca English wspólny krótki film z książę i księżna czacie na zielonym dywanie, zanim wszedł do środka.

Para mówiąca z gośćmi.

Inny widok.

Dywan nie jest jedyną rzeczą, która była jasna, żywy zieleń; w rozwoju nagród Londyn Zabytki były również na zielono. Poniżej, London Eye. Pałac Buckingham.

Było wiele mediów społecznych stanowisk o zdarzeniu, w tym ten jeden z księciem Walii.

Nagradzane są dziś wieczorem pięcio miliona funtów. Nagrodami są oparte na pięć „Earthshot” celów: bezpieczne i przywrócić naturę; naprawić nasz klimat; oczyścić nasze powietrze; Ożywić nasze oceany; zbudować bezodpadowych świat.

Więcej o dzisiejszej ceremonii z BBC.

Ed Sheeran, Coldplay i KSI należały do ​​działań, które wykonywane – i zgodnie z komunikatem eko, muzyka był napędzany 60 rowerzystów pedałowania na rowerach.

Brak gwiazdy przyleciał do Londynu na uroczystości, nie plastikowy użyto do budowy sceny i goście zostali poproszeni o „rozważenie środowiska” przy wyborze stroju …

Widok na scenie i orkiestrę.

A książę i księżna.

Coldplay otworzyła pokaz.

inny widok z rodziny królewskiej.

Sir David Attenborough dostarczył uwagi. Był jednym z sędziów na dzisiejszy nagród i został zaangażowany do projektu prawie od samego początku.

Z jego przemówienia:

Nasi finaliści wszystko daje nam nadzieję, która, jak nam powiedziano, sprężyny wieczne. ale nie mamy wieczność. Musimy to zrobić teraz. i w ciągu najbliższych dziesięciu lat, jeśli wszyscy umieścić nasze umysły do ​​niego, wierzę, że możemy.

Pisałem całość swoich uwag w „Filmy” segmentu na koniec postu. Poniżej księżna rozmawiając z Sir David kulisami.

Tutaj można zobaczyć jej kulisy z Emmą Thompson w zdjęcie wspaniałe z Yui Mok.

Mo Salah przedstawił nagrodę w ożywić naszą kategorię oceanach.

Poszło Coral Vita na Bahamach „run projektu przez dwóch najlepszych przyjaciół, którzy są coraz koralW Bahamach, zaprojektowany, aby przywrócić umierającej na świecie rafy koralowe. Używając specjalnych zbiorników, rozwinęli sposób na wzrost koralu do 50 razy szybciej niż zwykle przyjmują naturę “na BBC.

Emma Watson przedstawił naprawę naszą nagrodę klimatu AEM Electrolyser. Zobacz także Clara Amfo Clara w tym strzale, poniżej.

Komitet Nagrody napisał: “Elektrolizer AEM z Enaptera zmienia odnawialną energię elektryczną do gazu wodorowego bez emisji z technologią, która została opracowana szybciej i tańsza niż kiedykolwiek wcześniej i może przekształcić, w jaki sposób zasilamy nasze domy i budynki i transport paliwa”.

Clean Nasza nagroda była prezentowana przez David Oyelowa. Poszedł do Takachar, firma w Indiach, która opracowała “Technologia, aby pomóc zakończyć spalanie odpadów rolnych, co powoduje poważne zanieczyszczenie powietrza. Ich tanie, mała skalę, przenośna technologia przyczepiona do ciągników i konwertuje resztki przyrodnicze do produktów sprzedawanych, takich jak paliwo i nawóz i pomaga zminimalizować emisje dymu nawet o 98%. ” Poniżej, współzałożyciel Vidyut Mohan jest widoczny po lewej stronie.

Budowa nagroda World-Free World została przedstawiona przez Emma Thompsona. Poszedł do miasta Mediolan, Włochy Huby z odpadami żywnościowymi.

BBC Notes Milan wygrał “… za zbieranie niewykorzystanego jedzenia i dając go ludziom, którzy najbardziej go potrzebują. Inicjatywa ma drastycznie cięte odpady podczas walki z głodem … “.

Duchesa przedstawiła piątą i ostateczną nagrodę.

To była dobra i zachować nagrodę przyrody.

Nagroda udała się do Republiki Kostaryki za pionierstwo projektu płacącego lokalnych obywateli do przywrócenia naturalnych ekosystemów.

Z uwag księżnej podczas ceremonii:

Natura ma kluczowe znaczenie dla nas wszystkich. Poprawiający światowy świat reguluje nasz klimat, pielęgnuje nasze zdrowie fizyczne i psychiczne i pomaga nakarmić nasze rodziny. Ale za zbyt długo zaniedbaliśmy nasze dzikie przestrzenie, a teraz stoimy z wieloma punktami przechylnymi. Jeśli nie działamy teraz, będziemy trwale destabilizować naszą planetę, a obrabujemy nasze dzieci przyszłości, na które zasługują. Nasi Finalistów Nagrody Earthshot pokazują nam, że możemy, do 2030 r

Nagroda została przyjęta przez prezydenta Carlosa Alvarado Quesada, która pojawiła się za pomocą połączenia wideo ze swoim partnerem Claudią i Kid Gabriel.

Poniżej Prince William mówi na końcu ceremonii.

Więcej o jego uwagach z tej historii Online Walia.

Pod koniec wydarzenia, telewizyjne przez BBC, William, który został połączony przez Kate, wziął na scenę, aby powiedzieć publiczności: “Chcę powiedzieć coś dla młodych oglądania dziś wieczorem.

“Na długo nie zrobiliśmy wystarczająco dużo, aby zabezpieczyć planetę na przyszłość, ziemia jest dla Ciebie.

“W ciągu najbliższych 10 lat będziemy działać.

“Znajdziemy rozwiązania do naprawy naszej planety.

Poniżej otrzymał jeden z zwycięzców medali.

Więcej o medale za pomocą tej historii telegraficznej Hannah Furness.

50 medali, inspirowane pierwszym zdjęciem z ziemi z Księżyca w 1969 r., Wykonane są z mosiądzu pochodzącego z recyklingu pochodzącego z drobnych fragmentów metalu w szlamie ścieków.

Elementy metalowe, pierwotnie z armatury wodnej, medycyny, biżuterii i odpadów elektrycznych, zostały wyodrębnione za pomocą wirówki i przekształcić w dziewiczych nagród przez królewską miętę holenderską.

Każdy specjalny medal przedstawia stopniowy rotacja Ziemi, a zostaną wyświetlone razem przed zaprezentowaniem zwycięzców Earthshot w ciągu następnej dekady.

Po tapingu, księcia i księżna rozmawiali ze zwycięzcami za pomocą połączenia wideo.

Inny widok.

W przyszłorocznych ceremonii nagród odbędzie się w USA w miejscu, aby jeszcze być określona.

Teraz dla naszego spojrzenia na to, co Kate nosił.

Przywiozła Suknię inspirowanej przez Aleksandra McQueen, która została po raz pierwszy widziana w 2011 roku na Gali w Los Angeles BAFTA podczas północnoamerykańskiej wycieczki. Poniżej zdjęcie z 2011 roku.

To był taki popularny zespół, jest na kultowej części witryny. Suknia wyróżniała linie inspirowane grecka z plisami od góry do dołu; Góra w stylu blondyn, talii, rękawy, pełna, płynąca spódnica z kruchymym brzegiem.

Oto bliższy widok w wersji Studki off-the-stack.

Sukienka widziana dziś wieczorem iz powrotem w 2011 roku.

Księżna nosiła dziś inny pasek. Pas noszony w 2011 r. Jest po prawej stronie. (To nie jest Kate pasa nosił z drugą suknią ślubną).

Aktualizuj poniedziałek, 18 października: Z podziękowaniem dla Couture Royals na Twitterze, wygląda jak księżna nosiła pasek Jenny Packham, podobnie jak w tym stylu z kolekcji ślubnej 2018.

Pasek posiada zarówno złote, jak i srebrne odcienie w wzorze sześciokątnym; Ten noszony przez księżną wygląda trochę cieńszy niż pasek widoczny z suknią ślubnej.

Księżna nie nosi torebkę tego wieczoru. Jest to trzecie zaangażowanie z rzędu, gdzie wybrała nie nosić torby, może coś, co myWidzę dużo więcej iść do przodu.

Wyglądało na to, że * może * zużyła swoje kolczyki Kiki Mcdonough Morganite, ale muszę wziąć lepszy wygląd, kiedy wrócę.

Aktualizacja: Kiki McDonnough potwierdził, że kolczyki to para morganitowa zużyta na ślubie Pippa Middletona.

Nie miałem dobrego spojrzenia na jej buty. Księżna nosiła, co wyglądało jak jej Platinum Lamé Cabrina Pompy z Oscar de la Renta.

Chociaż nie jest to, co nosiło William, nastąpiło znaczne rozmowy na temat wyglądu Duke’a tego wieczoru. Kurtka Green Velvet jest również powtórzeniem, po raz pierwszy zużyte dla 50th-rocznicy CentrePoint w listopadzie 2019 roku.

Z dziś wieczorem zostawimy cię o wiele więcej wizerunku.

Filmy:

Oto 30 sekund od organizacji Earthshot.

Ten 3-minutowy wideo BBC ma uwagi Sir Davida.

Ten 11-minutowy film oferuje książę William i Sir David.

Oto 2-minutowa historia informacyjna ITV.

Oto 4-minutowe pokrycie Royal Channel Channel.

Oto szybki spojrzenie na przyloty zielone dywan.

150Save.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *