Nail Art DIY: Glorious Gradient Manicure

Posted on Category:category Leave a comment

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Czasami zrobię manicure, które są tak skomplikowane, dosłownie zabiorą mi lepszą część dnia, aby zakończyć. Weźmy moje “słynne obrazy manicure”, na przykład, który przedstawia “gwiaździstą noc” Edvard Munch’s “The Scream” i kawałek krajobrazu przez Monet. Te fantazyjne, high-tech manicure wywołują pewne odpowiedzi i kilka “Wows!” na ulicy. Jednak rodzaje manicure, które bez zawieszenia nie zauważyły ​​i zachwycali ponad większość są łatwymi peasymi – ale imponującymi gradami.

Ten post może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Gradienty są zasadniczo dwa lub trzy kolory na jednym paznokciu, który topi się w siebie. Spojrzenie jest tworzone z łatwą techniką gąbki do makijażu i, w mojej opinii paznokci, wygląda nawet o wiele bardziej fantastycznie, gdy zwieńczona brokatem.

Dziś pokazuję niedawny manicure gradientu, które zrobiłem, które posiadłem szary i dwa odcienie fioletu. Uwyżyłem gradientu manicure z brokatem, ponieważ cóż, kocham brokat. Możesz zostawić swoje as-is, wybierz własne kolory itp.

Tutorial Manicure Gradient.

Po nałożeniu płaszcza podstawowego do paznokci, maluj paski obok siebie trzech kolorów na gąbce do makijażu. Jak szerokie i długie twoje paski zależą od tego, jak długo i szeroko twoje paznokcie są, więc plan. Z pewnością dostaniesz trochę dodatkowego lakieru do paznokci wokół paznokcia, ale łatwo jest usunąć.

Delikatnie DAB Malowane makijaż gąbki bezpośrednio na górze każdego paznokcia. Musisz ponownie zastosować polski do gąbki do makijażu dla każdego paznokcia.

Powtórz ten proces dwa lub trzy razy, aż dojdziesz do poziomu ciemności, z którym jesteś zadowolony. To ten sam pomysł, jak malarstwo dwa lub trzy płaszcze polskiego.

Nałóż wyraźny wierzchnia płaszcz nad gwoździami gradientu. Spowoduje to wygładzenie wszystkiego i da mu ten płyn, skutek gradientu. Użyj bawełnianego wacika, aby usunąć nadmiar lakieru do paznokci wokół paznokci. Możesz śledzić błyskotliwość lub zostawić paznokcie jak są.

Proszę zostawić ten pole Expedget Budget Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby potwierdzić subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *