PatternReview oszczędza mój tyłek

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

, wpadłem w tę spódnicę (Vogue 1247) od czasu do tyłu, ponieważ, kieszenie!

(Ignoruj ​​dyskietkę. Co to jest z gigantycznym opadającym asymetrycznym T-shirtishem? )

Ten wzór wyglądał na łatwe, szybkie, jak również najlepsze ze wszystkich, kieszeni! Zrobiłem więc, co wszyscy powinni zrobić przed utworzeniem nowego wzorca, a także sprawdzony VetenveReview, aby zobaczyć, co powiedzieli o tym inni ludzie.

I jestem taki zadowolony, że to zrobiłem, ponieważ ogólny konsensus miał wydłużyć spódnicę o pięć cali. Tak. pięć cali. Gdybym nie sprawdził, najprawdopodobniej nie zaobserwowałbym dokładnie, jak krótka była spódnica, a następnie panie Evans wyrzuciłby mnie z juniora o wysokim tańcu, nie użyłbym spódnicy. Dodatkowo, istniała wiele zaleceń do opuszczenia pasa, a także po prostu powierzchni środka z faborek Petersham zajmujący się (co właśnie skończyło się).

Istnieją wspaniałe oferty fantastycznych rzeczy o tej spódnicy, mam na myśli, oprócz kieszeni. Poszedł razem w mniej niż godzinę, w tym (maszyna) hemming. Ponadto, ledwo każdy rodzaj tkaniny. Wierzę, że miałem mniej niż 1,5 trawniki tego zielonego dżinsu.

Zrobiłem trochę subtelnego topstitching na plecach, którego nie wierzę, że możesz tu zobaczyć:

I oto znacznie lepszy wygląd kieszeni (to karta indeksowa):

Dzięki nowej dłuższej długości uderza mnie tylko w kolano. Jak również naprawdę wygodnie. Mam nadzieję (w pewnym momencie w odległym przyszłości), aby zrobić parę o wiele więcej z zabiegami z horyzontalnych szwów (rurociągów, być może Colorblocking? Mam jakiś różowy satynę, że wskazując na nakładanie się z niektórymi gwałtownie żółta koronka, jak również byłaby to niesamowity wzór dla tego …)

Ale pierwsza osoba wspomina, że ​​poziom horyzontalny na biodrach może, prawdopodobnie, wyobrażając sobie, spraw, że wygląda, że ​​nieco szerszy dostaje rozbrzmienny bronx oklaski w komentarzach. C’mon, online trochę! Nie zawsze możesz dotyczyć szerokości bioder, często musisz dotyczyć tego, gdzie umieścić swój budżet i telefon komórkowy! Albo o tym, dlaczego wszyscy poniżej 30 lat zdaje się nosić tylko krótką ciasną spódnicę, ogromną mgławę bluzkę, a także czterokolowe pompy platformy nago! Martwiąc się o szerszym szerszym spóźnionym obaw – o liście dawno temu. (Ale zombie są nadal na mojej liście. Och, tak, te nieznośne zombie …)

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Jak: sprawić, że spódnica z trzema panelowymi ma Pocketsfebary 18, 2007
Pracuj w toku: Gray Ruffle DressJune 2, 2008
W którym działam mój Ageodobober 14, 2009With 37 komentarzy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *