Ręcznie rysowane logo SEB Lester

Posted on Category:category Leave a comment

Ręcznie rysowane logo autorstwa Seb Lestera
Jeśli poprosię cię o rękę narysować logo Ferrari, wierzysz, że możesz to zrobić? Cóż, odkryłem kogoś, kto absolutnie potrafi. Nazywa się Seb Lester, a także jest mistrzem kaligrafów, a także projektantem z Anglii. Nawet jeśli pracuje, a także mieszka w Anglii, jego entuzjazm, a także umiejętności ilustrujące, są rozumiane na całym świecie. Produkował arcydzieła dla słynnych marek, takich jak: Apple, Nike, Intel, The New York Times itp.

Korzystając z atramentu i papieru, Seb Lester jest w stanie odtwarzać logo, od znaku towarowego Led Zeppelin po producentów pojazdów, takich jak Ferrari. Sztuka kaligraficzna, jego druga jak po ilustracji, okazała się centralną częścią jego tożsamości. Jest teraz rozumiany w sieciach mediów społecznościowych jako jeden z najlepszych kaligrafów na całym świecie. Fani wykorzystują jego stronę na Instagramie, aby poprosić go o rękę narysować preferowane logo. Zastosuj go, a może on narysuje ci coś wyjątkowego.

W tym krótkim filmie poniżej Seb Lester pokazuje nam swój niezwykły talent. Używając nic więcej niż jego gołe ręce, jest w stanie produkować zwodnicze duplikaty. Jego umiejętności nie mogą być ukryte przed światem, dlatego zapraszam cię do przeszukania jego oficjalnej strony internetowej.

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *