Wejdź na rower

Posted on Category:category Leave a comment

, więc tutaj jest zdjęcie mojej preferowanej sukni w tej chwili, wykonane z prostoty 1577:

Oto coś, o czym nie myślałem, że robiąc tę ​​sukienkę: suknia z nadrukiem rowerowym jest jak kociasty do biodrówka San Francisco. W pięciopokojowym spacerze dziś z dworca Bart w obiekcie i 24 tysięcy zgromadziłem równą liczbę komplementów związanych z sukienkami, głównie od osób, które nie były pod wpływem środków odurzających.

W przypadku dodatkowego kredytu hipster, ta kieszeń jest naprawdę ogromna wystarczająca do utrzymywania mojego dużego notebooka Moleskine (nie pokazano, będziesz musiał ode mnie zależeć, nie dowiedziałem się do dziś):

Oto widok z tyłu:

Nadal mam dwie wersje tej sukni wycięcia, a także na wpół wykonane; Mam nadzieję, że szybko skończyłem. (Byłem na przemian, co nazywam “misje ratownicze” – dbając o suknie, które wymagają nowych zamków błyskawicowych lub większych kieszeni lub cokolwiek – z nowymi szyciem, a także naprawdę zaczynając podać misje ratownicze. Oni Bierze mniej czasu, dla jednej rzeczy, a także niezwykle satysfakcjonujące do wzięcia sukni ze stosu uszkodzonego, a także przywrócić go do rotacji.)

Materiał rowerowy jest oferowany tutaj (także w kolorze białym).

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Jeszcze raz, z TOPMAY 27, 2008
Międzynarodowe Nosić sukni DZIEŃ 2009 – Dzisiaj! 29 października 2009 Z 83 Komentarze
Linktastic piątek: Pomocnictwo EditionMay 30, 2008z 41 komentarzy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *