Sto sukienek: Dzień 100

Posted on Category:category Leave a comment

, a także, więc przychodzimy do końca … Duro! Duro jest naprawdę jedną z stu sukni w strojach – książki, a także nazwany Duro Olwu, który go stworzył. Upadłem jak … odkrył niedrogie faks … jak również dużo. WIT:

Nie rozumiem, czy kiedykolwiek opublikowałem to:

Ten następny ma jakiś film:

Jest to:

Potem zacząłem robić ich krótsze:

I ten:

(Te ostatnie trzy, a także ekologiczne powyżej? Cała wolność.)

Ten ma dwa artykuły (druga jest zabawą):

Nigdy nie dostałem się dokładnie, jak dobrze pasowały te dwa wydruki, myśląc o tym, że dostałem ich wieki, a także w różnych miejscach:

I oczywiście Vader Duro:

(Plus jest to tak samo jak ten, a także ten, żaden, z którego nie mam nawet więcej rodzaju więcej, a także ten, którego używam w tym filmie, co rozumiem, że nadal nie mam, nigdy nie noszę już, ponieważ użyłem go w tym filmie. Szalony.)

Będę publikować kilka wrapups po tej serii Loooooong … Rozumiem, że są obawy w komentarzach, które poszły bez odpowiedzi, a także jest wszelkiego rodzaju zabawy statystycznej, a także programu “Closet Picture”, a także niektóre suknie, które Być może nie zrobił cięcia na pełny 100 … Jeśli jednak podobałaś tej serii, czy mogę zapytać, że może pomyśleć o wyborze książki, która wpłynęła na to? Jeśli już masz, a także przyjemność, chciałbym zobaczyć Twoją recenzję, a także programu, który sprawia, że ​​urocza prezent dla każdego indywidualnego …

Dzięki tak bardzo za wszystkie motywację komentarzy, a także zabawne linki, które dzieliłeś!

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Otwórz Roundup Duro (z brakiem bonusu!) 26 września 2006 r
Więcej Polka-Dots! 28 czerwca 2006z 43 komentarzy
Sto sukienek: DZIEŃ 35JY 7, 2013In “100Dresses”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *