Top 4 Trendy mody fitness na wiosnę, które warto zainwestować

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Top 4 trendy mody fitness na wiosnę, w które warto zainwestować
21/06/2016, opublikowane przez Alanic Global
Czy to naprawdę sprawia, że ​​czujesz się znudzony i zmotywowany myślą o noszeniu tych samych ubrań fitness codziennie na siłowni? Cóż, niektórzy z wiodących twórców tworzą ciekawy zakres odzieży, mając na uwadze nowe trendy, które są pełne zabawy i dziwactw. Sprawdź więc te dziwaczne trendy i urozmaicić swoją szafę do ćwiczeń.
Asymetryczne bluzy z bluzy z zapinami
Wreszcie jest to przeniesienie czasu na twoich klasycznych faworytów i utrzymanie świata zgadywania na temat następnego najważniejszego wyglądu trendów, czy to na siłowni, czy na ulicy. Srebrna szara bluza z asymetrycznym projektem zamka błyskawicznego jest po prostu idealna do owinięcia cię przytulnością, gdy na zewnątrz jest zimno na wiosnę. Możesz go nosić na białej koszulce i zespole z czarnymi legginsami i białymi trampkami.

Ponieważ wiele opcji w bluzie i bluzy jest dostępnych w hurtowych ośrodkach produkcyjnych odzieży, sprzedawcy mogą sprawdzić ich kombinacje kolorów i projekty, takie jak suwak i wycofać, aby zaimponować swoim klientom.
Stanik sportowy z paski
Odciski i projekty na stanikach sportowych Stappy stają się tak seksowne, że chcesz zostawić swoje czołg w domu. Nawet celebrytów zazwyczaj zidentyfikowano poza siłownią w sportowych stanikach w tęczy kolorów i grafiki z fantastycznymi wzorami ramion. Ponieważ projektanci wypracowują świeże spojrzenie z miksturą kolorów, takich jak gorący róż, zielony butelka, kanary żółty i mandarynkowy, po prostu niesprawiedliwe będzie ukrywanie spektakularnego nadruku za podstawową, matową koszulą. Nawet jeśli nie możesz wyrzucić górnej warstwy, noszenie seksownego stanika pod spodem z pewnością urozmaici swój schemat treningowy i sprawi, że poczujesz się energiczny, aby przekroczyć wszystkie granice.

Zbiorniki upraw
Trochę odważne wypróbowanie ubrań może zabrać cię trochę więcej, by być stylową kobietą na siłowni lub na zajęciach jogi. Wbite wierzchołki z czołgami z lekkim, łatwym bezzwromą stylem nadaje przyjemną krawędź i mnóstwo finezji całego stroju. W przypadku wiosennej garderoby fitness wybierz liczbę kwiatową, która jest równie przyciągająca wzrok, aby patrzeć na skórę jako oddychającą.

Jeśli właściciele firm chcą rozszerzyć swoje akcje o te szczyty i inne hurtowe elementy odzieży treningowej, powinni skontaktować się z renomowanym producentem odzieży online i złożyć zamówienia luzem.
Subtelne paski
Po wydrukach paski są nowym wyznacznikiem trendów w tym sezonie. Jeśli po raz pierwszy próbujesz paski, wybierz coś w subtelnych formach. Podczas gdy kontrastujące paski na szortach dodają teksturę, monochromy na szczytach czołgów dosłownie zabiorą cię z siłowni na ulicę iz powrotem.

Ponieważ paski ustanawiają nowy trend, sprzedawcy mogą bankować na szerokiej gamie, biustonosze sportowe, szorty i spodnie w paski i wycięć konwencjonalne akcje. Aby zarezerwować zamówienie, są zobowiązani do skontaktowania się z uznanym globalnie hurtowym dostawcą odzieży treningowej i wysyłania dostosowanych potrzeb i szczegółów online.

Tagi:
Hurtowa odzież treningowa
Hurtowa odzież treningowa
Otwarcie treningów hurtowo

0 0 głosów
Ocena artykułu

Zaloguj sie

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Strona URL

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Strona URL

0 komentarzy

Inline Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *