5 Collabs do oglądania teraz

Posted on Category:category Leave a comment

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Ta publikacja może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Kiedy w stylu współpracy bardzo po raz pierwszy pojawiły się tak wiele lat (dziękuję, cel), nie było metody zrozumienia zbiorowego świata mody nadal będzie tak obsesyjne lata później. Oczywiście są już znacznie więcej głównego nurtu, co oznacza, że ​​potrzeba trochę dodatkowego oomfa. Właśnie tutaj są pięć współczesnych współpracy w stylu, aby zacząć dodawać do swojej szafy, zanim zniknęły.

W stylu współpracę kochamy

1. Tomas Maier dla UNIQLO

Zainspirowany tym wyluzowanym sposobem życia, którego pragniesz, Tomas Maier dla kolekcji Uniqlo polega na relaksacji. Z najlżejszego zbiornika do przechowywania wierzchołków do pluskującego swetra (cześć, kaszmir, który nie złamie banku), jest to dostępna kolekcja, która wydaje się zaprojektowana dla wszystkich sezonów.

2. Goop x Lilly Pulitzer

Łącząc genialne wydruki, dla których Lilly Pulitzer jest tak znany z stylami musujących najmodniejszych kobiet w latach 60., pięciopierzchnia kolekcja Capsule Capsule Capsule Pulitzer jest tak wspaniała, jak możesz sobie wyobrazić. Zawijasy różowej kaskady nad miękkim kremowym białym tłem, uzyskując ponadczasową, bez wysiłku elegancką lineup – to działa, niezależnie od tego, czy udałeś się do grilla podwórka ani w nocy ze swoją wyjątkową osobą.

3. Nicky Hilton X Tolany

Jak matka taka córka. Jeśli ty też, jak twój mantra, pokochasz kolorową kolekcję. PIRITED z czeski-eleganckim twistem, te zabawne elementy odmiany od trzepotliwych tuników do zabawnych sukienek do lekkich spodenki. Wielu są wykonane z czystym jedwabiu, pozwalając Ci spędzić dni w całym luksusie.

4. Uniwersalny wspólny dla J. załogi

Kolekcja ta dobrze zaokrąglona zasługuje na czas w centrum uwagi. Uniwersalny wspólny dla Kanały J. Team Kanały klasyki, a także stawia na nich świeżą, sportową spinę. Wraz z rozmiarami od XXS do 5X, mistrzowie oddaje piękno ponadczasowego stylu dla kobiet wszystkich kształtów. To jest twoja opcja dla wybitnych codziennych zużycia.

5. Madewell x niefortunny portret

Młody artysta Max Dower prawdopodobnie nigdy nie wyobrażał sobie, że jego projekty ostatecznie trafiłoby do zakupu centrów handlowych w całym kraju. Wyposażony w wspaniałe powiedzenia, a także zabawne grafiki, jego kreacje inspirowane Madewell X niefortunne portret, małą, ale słodką grupę trójników pasujących do dowolnego rodzaju kolekcji przypadkowej.

Są to nasz styl Collab Picks na sezon. Podziel się swoimi ulubieńcami w komentarzach!

Proszę zostawić ten pole Plusget Budget Plan Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby zweryfikować swoją subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *