Co martwy facet nie nosił.

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Należy pamiętać o tej tkaninie? i ten wzór, który zrobiłem w tej sukience? Cóż, nie miałem dość tkaniny samochodowej (cholernie druk kierunkowy!) Więc pomyślałem, och! PLED! Oczywiście!

Ale nie było metody w piekle, że zamierzałem pasować do kratki z dużym powtórzeniem przez osiem gorków, więc zamiast tego umieściłem dostosowaną spódnicę koła.

Nie jestem dość pewny, że zrobiłem wystarczająco dobrej pracy na kratę (doskonale pasuje do tyłu, przysięgam! Przez zamek błyskawiczny i wszystko!) Ale to jest tak dobrze późno, a poza tym jest rurociąg w midriff! To powinno to przełamać. Właściwie zdałem sobie sprawę, że jestem taki, dlaczego jestem tak pochłonięty liniami midriff – jestem taka skrócona, że ​​łamanie go, sprawia, że ​​nieco dłużej od podjęcia w pasie. Lub przynajmniej to pomysł.

Używam tego, aby porozmawiać w sobotę. Ideą jest: Jeśli nie możesz być zabawny, bądź atrakcyjny (chociaż obiecuję, spróbuję też za rozrywkę!). Raz, w celu zapewnienia papieru akademickiego, używałem jasnozielonej zmiany w stylu 1960 roku i kurtkę. Kurtka miała przyciski klejnotów, a ja miałem kompletny zbieg okoliczności, pasujący do zielonych i białych butów. Należy pamiętać o stroju bardziej szczegółowo niż papier!

Potrzebuje dobrego prasowania, ale nawet nie jestem wystarczająco masochisty, by żelazować coś dziś wieczorem, które będzie w walizce przez dwanaście godzin jutro. (A nawet żelazka hotelowe mogą dobrze naciskać, jeśli korzystasz z wilgotnego myjki jako tkaniny naciśniętej.) Naprawdę pragnę, że miałem szare zamszowe obcasy klinowe, ale to naciska, nawet dla mnie. (Mam * mieć żółtą torbę.)

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

To może być … 28 maja 2006
Moja pierwsza tkanina! 4 czerwca 2008
Och, tkanina, dlaczego nie mogę cię powstrzymać? 26 września 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *