What Nose to Work tej jesieni

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

strój: Cały strój C/o WHBM – Bluzka: tutaj // Pants: tutaj // pompka: tutaj // Blazer: tutaj // szalik: tutaj
Kup mój wygląd

< >

Czy możesz uwierzyć, że już mówimy o jesieni? Wkrótce za kilka tygodni przechodzimy z gorącej letniej pogody do ostrej temperatury jesiennej. W ramach przygotowań do jesieni zacząłem robić zakupy dla całego Villarreal CF Koszulka mojego jesieni, szczególnie w stylu pracy. Zakupy tego, co do pracy w pracy tej jesieni było ekscytujące, szczególnie widząc wszystkie niesamowite utwory na Czarnym Marketowi Białym Domu (WHBM). Uwielbiam wszystkie nadruki, kolory i styl na jesień. Wybrałem przedmioty, które mogą łatwo przejść od lata do jesieni z kolekcji WHBM Fall.
Kwiaty drukowania bluzki natychmiast przykuły moją uwagę. Uwielbiam mieszankę głębokich żółtych odcieni i czerni, w tym czystej bluzki i detali w dekolcie… świetnym letnim i upadku wlewu. Dopasowanie bluzki jest niesamowite. Obecnie mam na sobie rozmiar 2 (mały) i rozmiar 6 w spodniach. Zazwyczaj noszę rozmiar 4 lub 6 w spodniach. Zastanawiałem się, czy uzyskać rozmiar 4 lub 6. Ponieważ miałem dziecko sześć miesięcy temu, nadal nie jestem pewien, jaki mój rozmiar z pewnym stylem i cięciem. Zdecydowanie pasuje do True w rozmiarze. Uwielbiam spodni i długość. Czarne spodnie są niezbędnymi istotami do pracy. Dodałem niezbędny czarny blezer w ramach przygotowań do jesiennej temperatury lub chłodnego biura pracy. Ukończyłem wygląd z noszonym szalikiem jako opaska na głowę i żółte pompy, aby rozjaśnić wygląd.
P.S. Czarne czarne i czarne spodnie są niezbędnymi elementami w szafie do pracy. Idzie ze wszystkim. Zarówno na lato, jak i jesień. Ten WHBM jest świetnymi spodniami, a Blazer warto zainwestować w pracę.

Możesz także Gamba Osaka Koszulka cieszyć się:

Niesamowite znaleziska poniżej 100 USD do zakupu

Jak wygodnie ubierać się w to Święto Dziękczynienia

Elegancki strój, którego teraz potrzebujesz

Zabawne wiosenne sukienki do zakupu

Znajdź wiedzę.

Zarejestruj się pod adresem e -mail, Reprezentacja Belgii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka aby otrzymywać wiadomości i aktualizacje.

Imię

Imię

Imię

Imię

Nazwisko

Nazwisko

Nazwisko

Nazwisko

Adres e -mail

Adres e -mail

Adres e -mail

Adres e -mail

Subskrybuj

Dziękujemy za subskrypcję!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *