Rozpiecz swoje dziecko najlepszymi ekologicznymi odzieżą od hurtowników

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Rozpieszczaj swoje dziecko najlepszymi ekologicznymi odzieżą od hurtowników
15/10/2014, opublikowane przez Alanic Global
Posiadanie dziecka jest jednym z najlepszych doświadczeń, które każdy może mieć. Nie trzeba więc powiedzieć, że każdy zrobiłby to, co leży w najlepszym interesie dziecka. Jeśli chodzi o odzież dla noworodków, małych dzieci i niemowląt, istnieje duże zapotrzebowanie na przedmioty modowe wykonane z odzieży ekologicznej. Dzieje się tak dlatego, że w miarę upływu dni ludzie coraz bardziej zdają sobie sprawę z złego wpływu substancji chemicznych na swoje dzieci. Opracowana ekologicznie odzież dla niemowląt korzysta z tkanin wolnych od pestycydów i procesów produkcyjnych, które trzymają się z dala od trudnych chemikaliów.
Po co dbać o swój pakiet radości?
Skóra i ciało dziecka lub malucha są znacznie bardziej wrażliwe i wrażliwe na szkodliwe zanieczyszczenia obecne w środowisku w porównaniu z dorosłym. Skóra dziecięca jest prawie 5 razy cieńsza i składa się z mniej oleju, co czyni go bardziej porowatym. Istnieje również mniej ilości melaniny, która chroni skórę malucha przed oparzeniem słonecznym. Metabolizm dziecka jest wyższy, mimo że ich waga jest niższa, co sprawia, że ​​dziecko jest znacznie bardziej podatne na pochłonięcie brudu i toksyn. Ponadto dziecko zwykle poci się niż dorosły, co utrudnia właściwe regulacja temperatury ciała.

Czego uniknąć?
Większość odzieży, które można znaleźć na rynku, składa się z materiałów, które mogą zaszkodzić skórze dziecka. Pozycje odzieżowe wykonane z akrylowego, poliestrowego, nylonu i polaru mogą prowadzić do podrażnienia skóry. Materiały te często pochodzą z gazu ziemnego lub ropy naftowej, co czyni go szkodliwym dla dziecka. Nawet bawełniane ubrania mogą być niebezpieczne, ponieważ chemikalia, takie jak zmiękczające silikony, wybielacze chloru, woski silikonowe i barwniki są używane do przekształcania surowej bawełny w użyteczną szmatkę. Substancje te mogą powodować odczucia spalania, trudności ze snem i zwiększać podatność dziecka na raka.
Organiczna odzież jest najbezpieczniejszym zakładem?
Z drugiej strony organiczne odzież składa się przy użyciu herbicydów, pestycydów lub sztucznych nawozów, co czyni ją bezpieczną dla młodych małych dzieci. Uprawia się, stosując bezpieczniejsze metody, takie jak ręczne pielenie i rotacja upraw. Organiczne odzież zapewnia ochronę przed kurzem i zmniejsza skłonność dolegliwości i alergii, takich jak astma. Co więcej, odzież organiczna jest również bardzo miękka, delikatna i oddychająca, co sprawia, że ​​są wygodniejsze w noszeniu.
Jeśli chcesz kupić ekologiczne ubrania dla swojego dziecka, najlepszym rozwiązaniem byłoby skontaktowanie się z hurtowymi dystrybutorami odzieży ekologicznej. Ci dystrybutorzy mogą zapewnić odzież ekologiczną w ilościach masowych i oferować dość konkurencyjne stawki.

Tagi:
Producenci odzieży ekologicznej dla dzieci
Organiczna odzież
Organiczne dystrybutorzy odzieży
Organiczne odzież hurtowa
Hurtowa odzież organiczna

0 0 głosów
Ocena artykułu

Zaloguj sie

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

0 komentarzy

Inline Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *