Byłoby to najlepsze, jeśli …

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

często, (dispudowane) ludzie mówią: “Och, erin, byłbyś tak fajny do zakupów!” Tak samo jak naprawdę kupujemy, a ja prowadzę ich do ustalonych łez. Ponieważ jestem królową “, byłoby to najlepsze, jeśli …”, w którym wypowiadam powyższe wyrażenie, a także przechodzę do (metaforycznie) RIP wszystko, co jest dostarczane do rozważenia (ponownie metaforyczne) strzępy. Ponieważ przyciski są błędne. Lub ramiona są równie dobrze opuchnięte. Albo kołnierz nie kłamie prawa ani żadnego typu dziesięciu tysięcy rzeczy, które w rzeczywistości rozpieszczyłoby każdą przyjemność, jakkolwiek, a także nie jestem jedynym zakupem.

Po czterech lub pięciu godzinach tego wielu ludzi jest jak “proszę, proszę, pozwól mi przekazać kartę kredytową na coś! Coś! Coś! Nie obchodzi mnie to!”

(To nie posiada prawdziwych na zakupy w stylu vintage. Nawiasem mówiąc. Pochębiłem wiele silnej pani do zdobywania rzeczy, które nigdy nie będą noszone, tylko powtarzając “To takie piękne, jak i nigdy nie odkryjesz niczego innego Podoba mi się, aż pozbyłem się wszystkiego oporu.)

Więc. :: Gumagowanie na punkt, nie odkrywanie jednego, odrzucając torebkę, ah! Istnieje :: Madelene (który jest teraz dość oficjalnym członkiem sukni drużyny ulicy Day) wysłał tę suknię DVF z Neimana, a także … byłoby najlepiej, jeśli: 1) nie było poliestrowej tafty (Jeebus, Za 425 USD, to przynajmniej musi przynajmniej tafta Rayona!), a także 2) nie miał klapek kieszonkowych. Jak również potencjalnie (2.5), gdyby miało znacznie bardziej dopasowane rękawy. Podoba mi się koncepcję trafty wieczornej slowreress, po prostu chcę, żeby trochę mniej … Shirty. Idealny teraz staczane rękawy wydają się “hej! Przygotowuję się na imprezę! A może, aby sfinansować – podbijmy! Chodźmy! Fear te sierot!

Wierzę również, że każdy rodzaj sukni świętowania, która jest świetna w kolorze czarnym, byłaby nawet znacznie lepsza w głębokiej butelce na zielono.

Poza tym jest idealny! Dzięki, Madelenie!

Ale nie mówmy o butach. Wyglądają naprawdę bolesne. Wierzę, że stoi w tym zabawnym stance końcowym, nie odkąd jest modelem, ponieważ nie może umieścić żadnego rodzaju wagi na nogach.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Wierzyłem, że musisz porozmawiać 20, 2007
Tajne życie sukni # 14march 27, 2008z 80 komentarzy
Ćmy w Pocketbooku [OSTROŻNIE: Długi wpis] 2 lipca 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *