To jest proces.

Posted on Category:category Leave a comment

1. Nadszedł magazyn mody.2. suknia # 1 łapie Eye.3. Web Przeglądanie rozpoczyna się.4. Znaleziono kolekcję.5. Hej, dlaczego spędzili reklama dolarów Kajillion, że suknia, gdy to (sukienka # 2) jest o wiele ładniejsza? 6. Publikuj suknię # 2.

Ta suknia jest wspaniała – spojrzeć dokładnie, jak jest cięte, aby skorzystać z pasów. Już nie widzisz z tego. I to z Bottega Veneta, której nigdy wcześniej nie zwracałem zbyt wiele uwagi. (Wierzę, że ich torebki są równie dobrze wybredne).

Dla tych, którzy są ciekawi, była to suknia # 1: Topowa suknia jest o wiele więcej uderzająca, prawda? Podobały mi się ogólne linie tego, ale nie sutek (nie mogę wierzyć nikogo, osobiście, kto wychodzi na zakupy na sukni z koncepcją “Moje sutki muszą być wyraźnie widoczne w jakikolwiek sposób”). Nie podoba mi się też falowiska, które, gdy mieszano z sutkami, zapewniają, że szukanie “Trampy Milkmaid”. Ale hej, był zespół Midriff!

Spodziewam się powtórzyć ten proces wiele razy więcej razy w tym miesiącu. Nie sprawdziłem jeszcze wszystkich problemów z lutego.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Pracuj w toku: Gray Ruffle DressJune 2, 2008
Pierwsza suknia i ostatnia dressmarch 12, 2008
Przegapiłem blogowanie przed seksizmem! 9 marca 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *