Kate w Orla Kiely jak tańczy z Paddington Miś

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Co nosisz iść potańczyć z Paddington Bear?

Orla Kiely sukni, oczywiście.

Księżna zaskoczył nas dziś rano z niespodziewanym pojawieniem.

Wstąpiła Prince William, a także księcia Harry’ego w (gdzie indziej?) Stacji Paddington.

Kate był tak chory, że nie spodziewano się, aby przejść do dzisiejszych charytatywne wydarzenie forum, ale czułem się dobrze wystarcza dziś rano, że zdecydowała się wziąć udział w tym wydarzeniu. Forum jest organizacją dla wszystkich William, Kate, a także patronatów nad kościołami Harry’ego.

Royals spotkał gwiazdy z filmu Paddington 2.

Z historią Richarda Palmera The Express:

Trzy royals dołączył aktor Hugh Bonneville, jak również innych członków obsady Paddington 2 na stacji, gdzie spotkali się z 130 dzieci wokół partii 30 organizacji wspieranych przez swego królewskiego organizacje charytatywne forum.

Gwiazdy o niektórych dzieci.

Kontynuując historię Richarda:

Spędzili 45 minut rozmowy z dziećmi na pokładzie Belmond brytyjski Pullman pociąg parowy pociąg rodzeństwo do Venice Simplon-Orient-Express, przed macha dzieci off jako wyruszyli w podróż do angielskiej wsi.

Z historii Rebecca Angielski w codziennym Mail:

Miała długą pogawędkę z Esther Windsor, jak również jej dziecka Lilly, 10, od Anna Freud Center w północnym Londynie.

Omówiła ona wspólna miłość do sztuki z Lilly. „Więc jesteś kreatywny. To doskonała zabawa, prawda?”Powiedziała. Obaj również omówione widząc pierwszy film Paddington, a także ich plany, aby zobaczyć drugi, który otwiera się na 10 listopada.

„Czy byłeś kiedyś w pociągu jak to? Nie, nie mam albo. Po prostu mówiąc dokładnie, jak ogromny jak również w wygodne siedzenia są.

Wierzę, że to matka Lilly, Esther Wilson.

Książę Harry z niektórych dzieci.

codziennie Lustro historia Rebecca Taylor również zauważyć, że kiedy pani z kid Bereavement Brytanii zapytał, czy Kate było, William powiedział: „Tak, ona jest w jeszcze jeden przewóz. Ona czuje się znacznie lepiej.”

Więcej z kawałka Daily Mirror:

Impreza została zorganizowana przez BAFTA w pociągu Belmond brytyjski Pullman. Kate jak William jak Harry spotkał się również dzieci, a także organizacje charytatywne, które obsługują.

Organizacje charytatywne Forum spotyka się co dwa lata, a także organizacje na zmianę gospodarzem grupy. Organizacje charytatywne następnie aktualizować swoje Królewskie Wysokości nad swoimi projektami, a także działań.

Harry z dwóch harcerzy z północnego Londynu.

Simon Carter UK Harcerstwa (kliknij obraz, aby zobaczyć paszy)

Dwa kolejne zdjęcia z dzisiejszej zabawy.

Harry wydaje się być pytanie, gdzie jest jego siedziba znajduje się w pociągu.

People Magazine Simon Perry wspólny film z Kate tańczy z Paddington.

Hugh Bonneville wspólne to zdjęcie na swojej stronie na Facebooku. Na zdjęciu widać Maddie Harris (Judy), Alexandra Ferguson Derbyshire & Rosie Alison (producenci) oraz Samuel Joslin (Jonathan). (Z podziękowaniami dla mojego dobrego znajomego Micki Maynard za cynk, Pan Bonneville shared liczbę zdjęć w albumie na swojej stronie na Facebooku, w tym jeden z Kate).

Hugh Bonneville Facebook (kliknij obraz, aby zobaczyć na stronie)

To naprawdę było zabawne wydarzenie, jak ujęte w tej historii Vogue:

Chociaż każdy Kate celowniczy to uczta, ten był szczególnie dlatego, ponieważ Kate tańczyła-tak, tańczyła, z Paddington Bear, książka umiłowanego dzieci character.She wsiadł do niego, zbyt: Zachwiała! Uśmiechnęła się! Ona kręciło!

Ogromna fala pożegnanie z Paddington jak Royals.

Studio Canal UK Twitter (kliknij obraz, aby zobaczyć paszy)

Teraz do tego, co Kate nosiła na dzisiejsze zaangażowanie.

Księżna była w suknię, która została najprawdopodobniej zakupiony kilka lat temu, to od Orla Kiely a / w 2013 roku kolekcji.

Zainstalowane kawałek jest wykonany z materiału poliestrowego z appliqued kwiatów.

Niezależne zauważyć reakcję projektanta do księżnej na sobie ubranie, cytując z wcześniej opublikowanych historii:

„Nie rozumiemy z góry, więc jest to sytuacja«Och, Holy Smoke»,” powiedziała Ryan Tubridy na początku tego roku.

„To piękne, gdy ktoś w oczach opinii publicznej nosi coś”, powiedział Orla, która otrzymała honorową O.B.E. Ona [Kate Middleton] nosi suknię pięknie.”

Kitel wyposażony trzy czwarte rękawy, ukryty zamek do tyłu, czarne wykończenie na szyi, jak również zdejmowaną łuk pasa. To pozwala zobaczyć rzutki w pasie.

Materiał odróżniający został wykorzystany w wielu innych elementów z kolekcji.

Minęło trochę czasu, odkąd Kate nosiła Orla Kiely do oficjalnego zaangażowania. Poniżej można zobaczyć księżną przy innych okazjach w kawałkach przez autora: w OctobeR 2015 Księżna powtórzyła suknię na imprezę dla nastolatków; Nosiła spódnicę Orli Kiemely na forum place2be w listopadzie 2013 r.; Podobnie w listopadzie 2013 roku widzieliśmy powrót sukienki drukującej ptaka; Kate bardzo najpierw nosiła szare plisowaną sukienkę na zaangażowanie z książę Charles marzec 2012; Podobnie jak lutego 2012 r., Kiedy Kate bardzo po raz pierwszy nosiła “Bird Drukująca sukienka” do zaangażowania w Oxford.

Wielkie podziękowania dla jacqueline na stronie na Facebooku i WhatMeGware do wejścia, a także łączy pomagających w dzisiejszym poście.

Kate był w nowym (do nas) piętrze obcasów przez Tod, czarne pompy zamszowe etykiety. Funkcjonują palec dla pól, a także pięty blokująca o wysokości około 3,5 “. Styl jest wykorzystywany, jednak jeśli jesteś zainteresowany Więcej zdjęć buta, został zaproponowany na moim teresie.

Buty zostały zidentyfikowane przez Giulia na Twitterze. Mówi, że rozpoznała ich od razu, odkąd próbowała ich w sklepie outletowym Tod, kiedy szukała Burgundii Kate’a Pary obcasów Toda. Niestety ich nie kupiły. (Wstaw tutaj niefortunną twarz!)

Widzieliśmy powrót Czarnej Suedskiej Bayswater Sprzęgła Morwy Kate.

Wyglądało na to, że księżna miała na sobie jej Kiki Mcdonough Pink Morganite Drops. (Z podziękowaniem dla Valerie!)

I jej Cartier Ballon de Bleu Wristwatch.

Paddington 2 jest opatrzony w Wielkiej Brytanii 10 listopada, a także 12 stycznia w USA.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szybkie zakupy: Dodaliśmy kilka stylów podobnych do obcasów Tod do naszej strony obuwia Replikate.

Mamy również kilka doskonałych kawałków na stronie sukienek Replikate z ostatniego zaangażowania Duchess.

Jak również inne style sukni, kolczyki, bransoletki, a także buty.

Aktualizacja naszej książki Giveaway: E-mailowałem zarówno zwycięzców!

Zostawimy cię z filmem ITV z księżnej, a także niedźwiedzia tańczącego.

Uwaga: Publikuj pierwotnie powiedziała Kate nosił swoje ekologiczne kolczyki Ametystowe. Dzięki Valerie za jej komentarz został skorygowany, aby pokazać, że nosiła różowe morganite kolczyki.

POŁĄCZENIE:

Artykuł Richard Palmera jest tutaj; Codzienna historia maila jest tutaj; Artykuł Telegraph jest tutaj; Wieczorna wspólna historia jest tutaj; Niezależny element jest tutaj

Galeria zdjęć Ludzie jest tutaj; Galeria zdjęć Popsugara jest tutaj; Kawałek dziewcząt Fun jest tutaj

503Save.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *