Pardon mój francuski: Dwa sklepy z polityką SH & * Ty TY

Posted on Category:category Leave a comment

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Przyznaję, że jestem kompulsywnym powracającym. Jak teraz wszyscy wiemy, sklepy używają świetlowych oświetlenia i zwodnicze lustra (cholera, na zawsze 21!) Abyśmy myśleli, że wyglądamy lepiej w przedmiotach niż rzeczywiście. Wynik? Cóż, kiedy wrócimy do domu, prawda wychodzi i często nie jest ładna (w moim przypadku wydaje się, że muffin top pojawia się, że nie było tam, kiedy byłem w sklepie). Wracamy więc do sklepu, aby zwrócić przedmioty.

Ten post może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Teraz, liczne sklepy (Nordstrom i Cel chodź na myśl) oferują łatwe i proste zasady zwrotu, które pozwalają na powrót zakupów online w sklepie i mają rozszerzone okresy powrotne (około roku, w przypadku Zappos).

Wtedy są te z ładnymi warunkami powrotnymi sh * tty. Podkreślamy dwie szczególnie pomieszane polisy poniżej:

Sklepy z bardzo złymi zasadami powrotu

Forever 21 – znasz powiedzenie “, które go złamiesz, jesteś właścicielem?” Cóż, na zawsze 21, to “kupujesz to, jesteś właścicielem”. Podczas zakupu w sklepie możesz wymieniać towary, a można wymienić tylko w ciągu 14 dni od zakupu. Wyjątek kupuje online, gdzie można zwrócić przedmiot w ciągu 30 dni od daty wysyłki (tak naprawdę, trzy tygodnie). Moim wskazówkami jest, chyba że go potrzebujesz, kup go online, więc masz możliwość powrotu.

Elqui- nazwa jest okropna. Jest to sklep internetowy Plus-Size przyniósł ci przez ludzi w ograniczonym, co ma słodkie wygląd. Jednak polityka powrotowa jest śmieszna, zwłaszcza dla sklepu, który jest dostępny tylko online. Zwroty powinny być wykonane “w ciągu 15 dni od pierwotnej daty wysyłki”, która jest cray-cray, ponieważ jeśli go wysłano przez żeglugę ziemnej, może to potrwać do 10 dni firm, co oznacza, że ​​naprawdę masz tylko między pięć i 10 dni, aby zwrócić przedmiot. Plus, data powrotu nie jest na podstawie po wysłaniu (data stempla pocztowego), ale kiedy go otrzymują. Muszą więc odzyskać w ciągu 15 dni (nie dni firmowe) wysyłania go. W przypadku jakichkolwiek przedmiotów zwróconych lub wymienianych po 15 dniach otrzymasz 5,95 USD za pakiet, który znowu nie ma sensu. Nie trzeba dodawać, że już tam nie robię.

Przeczytaj naszą prowadnicę polityki powrotu, aby uzyskać więcej informacji na temat powrotu do poszczególnych sklepów.

Znać kilka sklepów, które są godne, aby być na tej liście? Dodaj je poniżej …

Proszę zostawić ten pole Expedget Budget Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby potwierdzić subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *