Przewodnik po czarno -białym sosie

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

sukienka: Carolina Herrera (podobna tutaj) | Kapelusz: Saint Laurent | Buty: Maryam Nassir Zadeh (w sprzedaży!) | Torba: Ulla Johnson | Kolczyki: Carolina Herrera

W tym momencie myślę, że można powiedzieć, że moja skłonność do noszenia czarno -białej odzieży jest oficjalnie przewlekłym stanem. Mógłbym nosić tę kombinację przez cały dzień każdego dnia i być zadowolonym jako Dalmation z herbatą z zebrą. Ten wygląd z sukienką Carolina Herrera mojego Dreamz był moim wyborem dla Veuve Clicquot Polo Classic tutaj w Nowym Jorku kilka tygodni temu i od tego czasu bieram się czarno -białą modą. Dzisiaj zaokrągam moje ulubione czarno -białe elementy (jak ta sukienka, która jest bardzo podobna do wersji CH, którą noszę!) Wraz z moimi najlepszymi sugestiami, jak je stylizować poniżej!

Najlepsze czarno -białe kawałki i jak je stylizować

Dodaj te czarno-białe kolczyki nawet do najprostszego koszulki i dżinsów, a to zupełnie inna gra w piłkę. Nigdy nie lekceważ siły akcesoriów.

Te same wytyczne stylizacji dotyczą eleganckiego czarno -białego buta. Moim osobistym ulubionym mogą być te czarno-białe pompki lamparta, ponieważ możesz je nosić przez cały rok, ale na lato trudno będzie znaleźć sandałowy ładunek niż te (sprawdź opcję Gingham)!

Ta czarno -biała sukienka Gingham pozostaje jedną z moich ulubionych z 30 sukienek w 30 dni. Jest to klasyczna letnia podstawa, którą będziesz nosić przez lata, a także wygląda niesamowicie z czarnym paskiem w talii i białym guzikiem warstwowym pod spodem!

Kiedy dotyczy ponadczasowych zszywek garderoby, nie możesz pokonać tego marynarki. Noś go do biura z białymi szerokimi nogami i noś w weekendy z ulubionymi dżinsowymi szortami.

Przewiń poniższy pokaz slajdów, aby uzyskać pełną listę moich ulubionych czarno -białych elementów!

Dress: Carolina Herrera (podobny tutaj) | Kapelusz: Saint Laurent | Buty: Maryam Nassir Zadeh (w sprzedaży!) | Torba: Ulla Johnson | Kolczyki: Carolina Herrera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *