11 sposobów na śpieka do domu Ten spadek

Posted on Category:category Leave a comment

udział

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Za każdym razem, gdy jesień sezon budzi się, czuję, że potrzebuję zmiany, jakby przygotowuję się do wracania do szkoły, mimo że był to-wiek, odkąd mam. Ale nawet jeśli nie muszę błagać moją mamę na mega-paczkę kredki kredki i gorącego nowego stroju na pierwszy dzień z powrotem w szkole, zasługuję na trochę wyrastającego, prawda? Najlepszym sposobem na to jest w moim gnieździe! Jeśli uważasz, że to samo upadek na zmianę, a następnie sprawdź te 11 sposobów, aby świerkać swoje miejsce na upadek:

Ten post może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Zrób swój dom gotowy na jesień

1. Pomaluj jedną ścianę – łatwo najbardziej dramatyczną zmianę, którą możesz zrobić bez wynajmu wykonawcy jest malowanie – choć możesz potrzebować masażystki! Wybierz pokój i tylko jedną ścianę. Bum! Natychmiastowa zmiana i nowy kolor, aby zainspirować cały pokój.

2. Obróbka całą Lottę Nic –

Jeśli jesteś Crafty, możesz dokonać własnych drewnianych ramek, ale jeśli potrzebujesz pomocy, sprawdź Etsy.com do kolekcji ramek. Ramki, sanse fotografie i szkło, mogą robić fascynujące układy na ścianie, zwłaszcza gdy obejmują jedno lub dwa nieoczekiwane kolory. Wybierz różne kształty i tekstury do maksymalnego zainteresowania architektonicznego. Po prostu należy położyć klatki na podłodze, aby znaleźć idealne rozwiązanie przed zabraniem ściany z paznokciami.

3. Walka na poduszkę –

Pożegnaj się ze starymi i zmęczonymi poduszkami rzutowymi, niezależnie od tego, czy są na łóżku, czy sofa, i zamieniają je z inspirowanymi kolorami i drukuje na jeden z najszybszych i najtańszych sposobów na aktualizację swojego miejsca.

4. Idź na zielono – Często myślę, że wiosna jest do sadzenia, ale daj swoje miejsce lifift z pewnym szczęśliwym zwyrodnieniami. Kilka wesołe roślin umieszczonych wokół twojej powierzchni mieszkalnej natychmiast dodać ciepło i życie.

5. Rzuć go na ziemię, nową dywanikami kotwicami i może ustawić ton dla koloru, druku lub kształtu. Znajdź dywanik Centerpiece, aby natychmiast zmienić klimat swojego pokoju, który może również zainspirować przegrupowanie mebli.

6. Stwórz własną Happy Hour –

Budowanie mini-barze w salonie lub jadalni natychmiast inspiruje rozrywkę, odpowiadając na to fajne jesienne powietrze, które pozwolą nam, żebyś był przytulny. Zaledwie kilka półek z okularami, winami i likierami lub stojakiem na bar jednorazowo-sklepowy może łatwo przekształcić róg. Jeśli jesteś napięty w kosmosie, spróbuj wózek rocznika napojów na kółkach z antycznym lustrem do smaku starego glamu Hollywood.

7. Oczyść blichy-sprężyna może być instynktownym czasem czyszczenia, ale możesz łatwo dać domem świeże uczucie upadku przez zorganizowane. Wypróbuj sklepy, takie jak Marshalls i HomeGoods, aby zapasować się na ładnych organizatorach skrzynek, które zjedzą dodatkowe dokumenty, czasopisma i przedmioty, które nie mają miejsca na stołach i biurku.

8. Światła, kamera, działanie – rodzaj oświetlenia w domu ustawia nastrój szybciej niż jakakolwiek piosenka, perfumy lub poduszka rzucająca. Wszyscy wiemy, że świetnie wyglądamy w złotym oświetleniu, więc upewnij się, że masz lampę lub dwie, które emituje blask godny własnego zbliżenia. Czasami ta zmiana jest zupełnie nową lampą i innymi czasami jest tak proste jak nowa żarówka. Jeśli to jest ten ostatni, spróbuj żarówki Edwardii, które robią poważne powrót do tego idealnego blasku.

9. Włóż się do Happy – to twój pastelę narzuty, biały lub jasny? Zamień go spadać z przytulnym nowym tonem drukowanym lub kolorowym, który pasuje do tego, co widzisz na zewnątrz: Złoty, Rust i / lub Leśne Odcienie zielonych.

10. Zawieś to, co kochasz –

Weź spacer po swoim miejscu i analizuj ściany. Jeśli nie kochasz absolutnie i pielęgnuj wszystko wiszące na nich, teraz jest czas na zmianę. Poświęć trochę czasu, aby znaleźć kawałek sztuki lub ciekawego lustra, który absolutnie wzywa do ciebie, i zastąpisz wszystko, co zawieszasz na cholernie z nowym romanem miłości.

11. Powrót do szkoły – wróć do podstaw z dobrą tablicą. Dawno minęły dni niepokoju rozwiązywania problemów arytmetycznych na pokładzie przed klasą, a oto dni zabawy, które mogą się zmienić z każdą minutą. Oprawiona tablica jest tak samo zabawa jak malowanie na ścianie, gdziekolwiek masz ochotę.

Proszę zostawić ten pole Expedget Budget Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby potwierdzić subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *