Hit or Miss: Brands oznaczający światowy dzień kobiet

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Reklama w czasie rzeczywistym na światowy dzień kobiet
Międzynarodowy Dzień Kobiet to czas, aby chwalić super ludzi, że kobiety okazują się i znów. Przeważają nad trudnościami, przez które w przeciwnym razie byłby przytłoczony. Zapewniają życie, a także przejawiają się jako niezwykłe źródło współczucia, opieki i postępu.
Dodaj do tego najnowsze nawierzchnię nieograniczonych nierówności, agresji, a także nadużycia, z którymi zmierzają jako część niedoskonałego świata. W związku z tym masz niezwykle wrażliwy temat trendów, na który marki zrozumiały, na które mogą być banknotowe. Typowym stylem była równość płci.
Oto mniej lub bardziej szczere stwierdzenia, które popchnęły kilka marek w oku opinii publicznej.
Rozpoznawanie marki na całym świecie Dautmcdonalds podobne do tego, co zrobił MTV, było przekształcenie ich M, a także przekształcenie go w W. Niedrogie i łatwe do zrozumienia, dostosowało się to do krótkich sentymentów.

Johnny Walker zmienił starszego faceta w starą kobietę, na dzień, a także świętować światowy miesiąc kobiet, na butelkę z ograniczoną edycją. Za każdą sprzedaż sprzedaży Jane Walker 1 $ trafiłaby do organizacji kobiet. Było to godne podziwu, jednak niektórzy odkryli to nieco protekcjonalne.

Mattel wprowadził 17 nowych lalek reprezentujących modele funkcji kobiet. W ten sposób wybitny biznes zamienił swoje zabawki w materiały akademickie, postacie, na które kobiety patrzyłyby, takie jak Frida Kahlo, Amelia Earhart lub Gabby Douglas. Mówimy jednak o produktach dla zysku, więc lalki są jedyne w swoim rodzaju, a także mogą zamówić w przedsprzedaży na stronie marki za 29,99 USD. Nie widzę dokładnie, w jaki sposób ogół społeczeństwa, co oznacza jak najwięcej gittle kobiet, w tej metodzie może uzyskać dostęp do nich. Nie wspominając już o nierealistycznym obrazie kobiet, które firma promowała od tylu lat. Niestety, wiele lalek o ograniczonej edycji nie nadrabia tego.

Podobał mi się ten styl prostą metodą stawiania kobiet -artystów na czele z sztandarem strony głównej. Nie zgadłbyś, że wiele stylów zostało stworzonych przez artystki, więc jest to świetne wydarzenie, aby się poinformować.

Dokładnie to samo dotyczy społeczeństwa6.

0/5 (0 opinii)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *