Cztery kolory dla pięknego stylu warunków pogodowych jesiennych

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Cztery kolory dla pięknego stylu stanu pogody jesiennej
30/10/2019, opublikowane przez Alanic Global
Tutaj jest sezon jesienny, co oznacza, że ​​nie możemy przestać tryskać się na zabawne święto Halloween. W tym sezonie jest znacznie więcej. Na początek urocze ziemiste kolory dobrze łączą się z brązowym odcieniami skóry, które uzyskałeś latem. Produkuje uroczą estetykę dusznych pustynnych wibracji.
Dlatego ze względu na obecne wzory jeden z wybitnych osobistych wytwórni producentów odzieży Canada opracował wyraźną kolekcję odzieży, na którą z pewnością możesz się obejrzeć. W ten sposób sprawdziłem, aby dokładnie zrozumieć, w jaki sposób możesz stylizować cztery odrębne jesienne kolory.

Rustykalny czerwony
Rustykalny czerwony odcień jest bardzo preferowany ze wszystkich. Jest naprawdę prostszy do stylu, a także wygląda niesamowicie dla kobiet z cerą oliwek. Możesz wybrać przyciętą rustykalną czerwoną bluzę z golfem ze stylami haftu na kołnierzu. W przypadku dolnego zużycia wskazane byłoby pozostanie z czarną spódnicą ołówkową, aby zsumować wygląd. W makijażu pozostań z kotami, a także ceglaną czerwoną szminką, aby zsumować wygląd.
Brudny niebieski
Durzone pastelowe odcienie niebieskiego powróciły. Dlatego, jeśli chcesz to zintegrować jako część swojej jesiennej garderoby, najlepszą rzeczą, jaką możesz wybrać, jest satynowa sukienka o niskiej zawartości rękawów. Ta suknia jest naprawdę synonimem stylu 90”Haloween. Noś Blingy Choker na szyi, aby uzyskać dodatkową zabawę. Jeśli chodzi o buty, nic nie przebije charyzmy aksamitnych obcasów z ramiączkami w kontrastowym cieniu.

Sunset Orange
Jeśli masz brązową skórę, z pewnością powinieneś wybrać strój pomarańczowy Sunset. Pomaga poprawić blask skóry, który jest idealny na randkę z BAE w okropnym sezonie jesiennym. Dlatego wskazane byłoby wybranie stroju monochromatycznego. Dlatego albo nosisz suknię, albo pozostajesz z kobiecymi separacją, aby zsumować wygląd. Pozostań z czarnymi pompkami, aby zaakcentować strój.
Zielony las
Forest Eco-Frill, z pewnością ma własny udział w fanach. A także jeśli jesteś członkiem tego klubu, to leśna ekologiczna koszulka z czarnym dyszowym detalami z pewnością zadziała na noc. Pozostań z zwężającą się czarną spodnią, aby działała również na noszenie. Oprócz klubu możesz nosić ten strój do biura.
Detaliści, którzy chcą stylizować własne ubrania w Kanadzie, mogą skontaktować się z jednym z wybitnych dostawców. Wyszukaj z kolekcją odzieży, a także określ swoją innowacyjne potrzeby w zespole stylu. Odpowiednio potrafią wyczerpać produkty odzieżowe dla Twojego sklepu.

Tagi:
Marka odzieżowa
linia odzieżowa
Zaprojektuj własne ubrania
Zaprojektuj własne ubrania w Kanadzie
Odzież z marki prywatnej
Producenci odzieży marki prywatnej
Producenci odzieży marki prywatnej Kanada

0 0 głosów
Ocena artykułu

Zaloguj sie

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Strona URL

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Strona URL

0 komentarzy

Inline Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *