Casual Friday: Denim Midi Dress, The Travid Poncho

Posted on Category:category Leave a comment

Dżinsowa sukienka: Kut z tkaniny | Plaid Poncho: c/o Kate Spade (podobny tutaj) | Pas: Ralph Lauren (stary, podobny tutaj, tutaj i uwielbiam ten) | Buty: Saint Laurent (podobny tutaj, tutaj i tutaj) | Okulary przeciwsłoneczne: Stella McCartney C/O Ditto (podobne tutaj, użyj kodu promocyjnego „Memorandum” przez jeden miesiąc bezpłatne wynajem!)

< >

Szczęśliwy piątek! Dzisiaj jest ostatni dzień, aby wejść do rozdania Longchamp, więc upewnij się, że wpisujesz się do poniższego Rafflecopter, zanim wszystko się skończy o północy! Rozdaję Longchamp Le Pliage Totes trzem szczęśliwym czytelnikom w wybranym przez nich kolor i ogłoszę zwycięzcę w poniedziałek. Skrzyżowane palce!

Ponadto, na wypadek, gdybyś opuścił we wtorek post, wszyscy, którzy zostaną zapisani na e -maile z memorandum, otrzymają wyłączny dostęp do mojego przewodnika w poniedziałek 2015! Ukościej tak wiele dobrych rzeczy w drodze.

Do tego czasu odpocznij, zrelaksuj się i ciesz się zabójcą jesienną sprzedażą (ten koniec w niedzielę), która ma miejsce tutaj i tutaj. Święte dymy. To sprawia, że ​​dobry weekend.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *