Jak podnieść sukienkę bluzy

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

< >

Kupuj wygląd

Czy masz w szafie sukienkę na bluzę i zastanawiasz się, jak ją stylizować lub nosić? Jeśli to ty i zastanawiasz się, jak podnieść sukienkę bluz i uczynić ją bardziej stylową, ten post jest dla Ciebie. Jedną z rzeczy, które uwielbiam w sukienkach na bluzy, jest to, że jest bardzo wygodna. Mając wiele osób pracujących w domu, jest to łatwy kawałek do noszenia. Salonewear nie musi być tylko dla stroju w pomieszczeniu ani na kanapie. Jest tak wiele sukienek na bluzy, które można nosić od wewnątrz do zewnętrznej. Można go również nosić na brunch, lunch lub kolację w elegancki sposób.

< >

Proste sposoby na podniesienie sukienki na bluzę tej wiosny:

Dodaj Blazer: Jednym z wielkich trendów tej wiosny jest duży Blazer. Aby podnieść sukienkę na bluzę, dodaj ponadwymiarowy w innym kolorze od bluzy, aby uzyskać kontrast.
Dodaj buty instrukcji: buty instrukcyjne mogą przenieść podstawowy strój na nowy poziom. Ten styl i kolor YSL absolutnie podnosi ten wygląd.
Torba instruktażowa: To niezwykłe, w jaki sposób torba instruktażowa może ulepszyć wygląd. Połączę ten wygląd z moją torbą Fendi. Ta strukturalna torba, styl i kolor uzupełnia wygląd.
Wełniany kapelusz: Zrób wełniany kapelusz jeden z swoich obowiązków. Wełniane czapki Fedora dodają szczególny akcent każdemu wyglądowi, a ten biały wełniany kapelusz jest najlepszy na wiosnę i nie tylko.
Złota biżuteria: Dodanie złotej biżuterii może podnieść każdy strój. Do tego wyglądu dodałem złote kolczyki z Mango.

Oprócz przedmiotów wskazanych powyżej, możesz również podnieść sukienkę bluzy, łącząc ją z obcasami (pompkami i sandałami), trampki (białe trampki są niezbędne na wiosnę i lato) oraz mieszkania (dodaj kolor z kolorem z kolorem z kolorem z kolorem z kolorem z kolorem Płaszczasz, aby wyróżniać się sukienka bluz).

Oto sukienki na bluzy:

< >

Możesz także cieszyć się:

W co się ubrać do pracy tej jesieni…

Najlepszy sposób na rozpoczęcie nowego…

Najlepszy strój zimowy do noszenia

Jak wyglądać elegancko z strzemionami legginsami

Znajdź wiedzę.

Zarejestruj się pod adresem e -mail, aby otrzymywać wiadomości i aktualizacje.

Imię

Imię

Imię

Imię

Nazwisko

Nazwisko

Nazwisko

Nazwisko

adres e -mail

adres e -mail

adres e -mail

adres e -mail

Subskrybuj

Dziękujemy za subskrypcję!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *