Kate w Burberry i Fjällräven dla Bandy hokeja w Szwecji

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Księżna miała na sobie płaszcz przez brytyjskiego projektanta i sweter od szwedzkiej firmy za pierwszy zaangażowania królewskiej trasie Szwecji.

Dzień rozpoczął się o wyjazd do Park Miejski Vasaparken, odkryty Łyżwiarstwo miejsce w centrum Sztokholmu. Kate i William obserwował grę bandy hokeja, grał z piłką zamiast krążka, a także grał trochę siebie.

Więcej z historii Roberta Jobson w Evening Standard:

Sobie płaszcz Burberry i sweter przez szwedzkiego projektanta Fjällräven, ona i William pierwszy wypił trunek bezalkoholowy z kolby wniesionego w portfolj bandy – teczki, które tradycyjnie zawiera termos z ciepłym wina lub kawy splecione z alkoholem.

A z The Telegraph:

Po czym powiedział z podstawami gry, które następnie wziął do lodu w butach za pomocą czerwonego dywanu.

Książę William wziął pierwszy strzał i został uratowany przed strzelił dwa gole. Jego żona, która jest w piątym miesiącu ciąży, nieodebrane dwa strzały minęła bramkę.

Krótkie wideo z Richard Palmer ekspresowej.

Księżna podczas meczu hokejowego.

Kate i William rozmowie z niektórych graczy.

Teraz co Kate nosiła, począwszy od jej płaszcz Burberry.

Sierść jest dwurzędowy styl z tradycyjnymi Burberry szczegółów wykopu jak ugięły pagonami i mankietów. siatka Porter opisuje go jako „wykonane z pluszu Shearling, ten projekt jest cięty na pasowaniem luźnym”, który ma sens dla Kate.

Sierść jest jeszcze dostępny w bardzo ograniczonych rozmiarach w Westgate Londynie ($ 2798,10). Wiele dzięki HeavenQRF do jej szybkiego ID płaszcz i Kate J na stronie Facebook dla pomaga mi uporządkować różnic między tym płaszczu i inny styl Burberry.

sweter Kate jest Fjällräven, szwedzkiej firmy, która specjalizuje się w odzieży zewnętrznej, akcesoriów i wyposażenia. sweter Kate wydaje się być styl Ôvik w 100% wełny, wykonane w tradycyjnym skandynawskim wzorem.

Oto bliższe spojrzenie na wzór mankietu.

Sweter jest dostępna na stronie Övik USA ($ 150), jak i Amazon. wiele dzięki ci IDing sweter, w tym irlandzkiego Sara i Emma4Royal.

Księżna miała na sobie nową parę butów Sorel, zwany styl Torino w USA ($ 130) i styl Tivoli II / III w częściach Europy, a także USA (pokazane tutaj na Sorel). Ja wciąż sortowania to uwagę i zostały wysłane Sorel, aby mieć pewność, style są takie same. Zobacz aktualizacji poniżej. Bagażnik jest zamsz i skóra na podeszwie gumowej Sorel, z wyjmowanym microfleece podszewki. Cynk Tiara do HeavenQRF dla innego ID wspaniałe.

UPDATE: słyszałem z powrotem od Sorel, a oni mówią bagażnika Kate jest Tivoli III.

Michelle mody Perth znajduje się to, co wygląda jak kapelusz Kate, według projektu Eugenia Kim. AKTUALIZACJA: Po trochę więcej dyskusji i dzięki Victoria Murphy The Daily Mirror oraz Middleton Maven, kapelusz Kate bardziej prawdopodobne jest to styl Eugenia Kim, deszcz ze stylem Faux Fur Beanie ($ 275). Jest w 100% z wełny, kiedy pierwszy Hat jest wełna / sztuczny jedwab / mieszanki nylony; Bardziej prawdopodobne wydaje mi się, Kate będzie noszenie futra fałszywy w przeciwieństwie do rzeczywistej transakcji.

Michelle znaleźć również rękawice Kate, parę John Lewis w czarnym zamszu (pokażemy je w brązowy). To nie wygląda jak te są nadal dostępne.

Królewski Norwegia zasugerował, że Kate może być noszenie Brora porządku kablowej snood w „Bordeaux” i myślę, że ona jest chyba rację. Kabel drutach wzór jest na sprzedaż za £ 89 na stronie Brora.

Widzieliśmy również Asprey kolczyki Kate.

Oto jeden z fab kolaży Susan Courter za pokazujących co Kate nosiła jej pierwszy angaż w Szwecji.

86Save

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *