Post gościnny: Od dorastania złego po pracę w ogromnych przepisach

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Dokładnie jak twoje pochodzenie – jak dorastanie – wpływa na twoje życie w ogromnych przepisach lub innych konwencjonalnych miejscach pracy? W końcu ogromne ustawodawstwo (i inne ogromne miejsca pracy) mogą być fascynującymi miejscami, pełnymi niezwykłych tradycji, ogromnych osobowości, a także wielu założeń – że wszyscy rozumieją na przykład, co nosić żeglarstwo lub na przykład golf. Dzisiaj cieszę się, że mogę powitać Ruth Moore*, adwokat, który stał się aktorką (która obecnie jest powtarzającą się postacią w serialu) z głębokim przemyśleniami na temat tego, jak dorastanie Bad wpłynęło na jej karierę prawniczą. Ruth opublikował już wcześniej, a opowieści z torebki opublikowali dokładnie o tym, Newcastle United Koszulka jak całkowicie uwolnić się od złotych kajdanek (i wykorzystywać się ponownie do płacenia czesnego). Witaj z powrotem, Ruth! – Kat.
Ta publikacja nastąpiła, odkąd opowiadałem Kat o tym, jak zawsze byłem ciekawy, który z moich wielkich prawodawstwa również wyrósł poniżej linii trudności. Mam tę teorię, że istniały konkretne praktyki, a także metody wierzenia w dorastanie, które utknęły ze mną jako młody dorosły, kiedy nagle zwiększyłem kilka szczebli na drabinie społeczno -ekonomicznej.
Niektóre z tych praktyk były sartorial. Na przykład, mimo że zarabiałem dużo pieniędzy, nadal byłem bardzo przystępny dla siebie, szczególnie na początku. Wyraźnie pamiętam, kupując parę dżinsu od H&M za 39,99 USD, a także myślę: „Wow, kupuję jeansu czterdziestu dolarów w pełnej cenie, naprawdę to zrobiłem!” W przypadku ubrań roboczych wyrzuciłem dwie spódnice, a także trzy koszulki (głęboko zdyskontowane) z łańcucha, który mi reprezentował, wysokość luksusu: United Colours of Benetton. Czyszczenie na sucho wydawało się równie bezcelowe, więc po prostu prała je ręcznie. Użyłem moich obcasów Aldo z dokładnie taką samą dumą, z jaką mój oficera nosił jej Louboutins. Nie dostałem fryzury do czwartego roku jako prawnik, decydując się na samodzielnie go przyciąć. To rodzaj cudu, że nikt nie zgłosił mnie do „tego, czego nie mam nosić”. (Na zdjęciu: Pieniądze, pierwotnie przesłane do Flickr przez Loopoboy 2.0.)

Szczerze mówiąc, całe życie FC Tokyo Koszulka spędziłem, próbując oszczędzać więcej, wydawać mniej. Oszczędność była we mnie tak zakorzeniona, że ​​nie była to nawet decyzja uważna, a także z perspektywy czasu moje decyzje były zwykle cenne, a także głupie. Wybrałem najtańszy program ubezpieczenia na rzecz zdrowia i odnowy biologicznej, a także całkowicie zrezygnowałem z opieki dentystycznej, a także zakończyłem wyjątkowo kosztowne nieubezpieczone prace dentystyczne później. Nie miałem członkostwa w centrum fitness przez cztery lata, ponieważ koncepcja płacenia za ćwiczenia była równie przytłaczająca. Nie mogłem pojąć koncepcji lunchu kosztującego ponad 5 USD, a także zawał moją metodę wokół wypłat, unikając żywności o dużej gęstości. Rzadko chodziłem do Starbucks, preferując złe, choć za darmo, biurowe kawę. Wyciągnąłem roczny jednorazowe skontaktowanie się z soczewkami do pięciu, mimo że mój wzrok stale się pogarszał.

Nie rozumiałem też dokładnie, jak rozmawiać z partnerami, którzy byli głównie wiekiem moich rodziców. Kim byli ci dobrze ubrani dorośli, którzy mówili idealnie po angielsku, a także zachwyceni golfem i tenisem? Reprezentacja Holandii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Wydawały mi się jak postacie z filmu – widziałem takie jak ich na ogromnym ekranie, ale w prawdziwym życiu? Nie tak bardzo. Żaden z dobrych przyjaciół moich rodziców nie pracował w świecie biznesu. Jedynymi nie biednymi dorosłymi, których rozumiałem jako młodzieniec, albo wysyłali moje pakiety charytatywne domowe i/lub próbowali nakłonić nas do dołączenia do ich religii. W rezultacie, mimo że spotkałem się z moimi przełożonymi wystarczająco dobrze, trudno było odkryć typowy grunt, poczucie znajomości. W końcu zostałem do tego wykorzystany, a także byłem w stanie być wokół nich znacznie bardziej niechlującym, jednak wciąż czułem się bardziej komfortowo i „w domu” z moimi klientami pro bono – trudno mi było imigrantom – niż z moimi szefami.
Czasami zastanawiałem się, czy dorastanie również wpłynęło na moje zrozumienie własnej wartości w pracy. Trudno wstrząsnąć uczuciem, że muszę zrobić dodatkowe, aby „zdobyć swoją pensjonat”. Podczas wywiadów zadań z potencjalnymi pracodawcami zgłosiłem się na ochotnika, że ​​naprawdę byłem świetny w ciągnięciu wszystkich dzieci. (Pro-Tip: Nie rób tego. To ich zaskakuje, a także nie w świetny sposób.) Kiedy byłem zatrudniony, byłem podekscytowany poświęceniem snu lub weekendów. Kiedy dotyczyło to rozliczeń, miałem tendencję do uzupełniania godzin, jakbym nie wierzył, że mój czas był wart wyceny.

Zawsze byłem zszokowany, gdy jeszcze jeden partner wystawiłby się dla siebie lub wykonywał umiejętności samozachowawcze. W przeciwieństwie do tego wydawało mi się, że czuję, że zawsze powinienem trochę cierpieć. Że mój domyślny określa powinien być dyskomfort, ponieważ to zrobiłemnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *