Bezpłatny tydzień-Wild Wall From Kabay Siedemdziesiąt

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Darmowa postać wektorowa dla Metropolitan T-Shirt
Ponieważ blog jest rozszerzeniem naszej witryny Mom Tshirt Factory.com, zwykle zgłaszamy jego wiadomości, a także oferty tutaj, gdy tylko zostaną opublikowane na stronie. Dlatego możesz zobaczyć, jak link z powrotem tam częściej niż nie.
Najbardziej widoczne posty, jak się domyślasz, to bezpłatne zasoby, a także rozumiemy ten wzór stylu, aby oferować szablony tańsze, podczas gdy praca niestandardowa staje się bardziej cenna, a także bardziej cenna. Powinna to być ta metoda-otwórz dostęp do zaprojektowanych zasobów, a także więcej osób, aby zacząć na drodze projektowania graficznego. To kwestia determinacji, aspiracji, a także umiejętności programu, aby pozostać programem, a także przenieść go na wyższy poziom.
Tak więc nasze bezpłatne szablony koszulek oferują smak wysokiej jakości wydruków, które możesz wykorzystać do testowania drukarki DTG, aby stworzyć świetne koszulki lub wiele innych osobistych zastosowań. Zabraniamy przemysłowego wykorzystania stylu w formacie cyfrowym. Szanowanie autora obrazu, a także udzielanie kredytu, zamiast wykorzystać go jako własnego, jest tak naprawdę prawnym obowiązkiem.
Dlatego mamy nadzieję, że spodoba ci się nasz regularny bezpłatny wektor, nie wahaj się skontaktować z projektantem, który go oferuje, a także pokazać swoje uznanie, a także prześlij nam swoje wskazówki, jak możemy ulepszyć bezpłatną sekcję.
W tym tygodniu płodny ilustrator Kabay siedemdziesiąt lat wydobywa jeden ze swoich stylów za darmo, „Wild Wall”, wyprodukowanego z Corel Loss, a także Adobe Illustrator. Jest oferowany w formatach EPS, a także w formatach AI, z 2 oddzielonymi warstwami, więc drukowanie ekranu powinno być łatwe. Ciesz się mądrze!

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *