Zabawki! Fantastyczne zabawki!

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

W rekomendacji Anny, kupiłem kopię podręcznika mocowania urządzenia, które okazuje się, że była książką, którą szukałem całego mojego życia. Czy urządzenie zszywania obejmuje pudełko drobnych, dziwnie ukształtowanych stóp? Potem wymaga tej książki. Istnieje usunąć wskazówki dotyczące prowadnic, hemmerów, ruffererów, wiązania, a także hamujących stóp, stóp cekinowych, pieszych stóp … jak również włączony, jak również włączony. Jeśli możesz przykręcić, śrubić, pasować lub klipować go do maszyny do szycia, wierzę, że ta książka ją obejmuje.

Moim preferowanym wytycznym do oceny książek zszywania jest dzięki temu, czy sprawiają, że chcesz się szyć – jak również ta książka czyni mnie naprawdę, naprawdę chcesz szyć. Wierzę, że samodzielne kierunki stopy Hemming sprawią, że moje życiowe życie będzie lepsze.

Zależy go również w mnie głęboko, a także nieprzyjemne tęsknoty za czymś, co nazywa się “przewodnikiem do cięcia stronniczym” – Doodad, który klipy do końca nożyczek, aby zapewnić, że można wyciąć taśmę stronniczą bez całego tego nieprzyjemnego oznaczenia. Chcę, ja robię. Nie można jednak wyłączyć jednego w serwisie eBay; Czy ktoś ma żaden rodzaj prowadzi?

(Ponadto, jeśli kupisz go z powyższego łącza, autora, Charlene Phillips, wskazuje kopię. To zawsze miłe!)

Etykiety: Książki, recenzje, Sewing_machines, Sewing_tools

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Zabawki! Fantastyczne zabawki! 17 marca 2010z 21 komentarzy
Gown A Day Przewodnik po odkryciu: Część OneFebreary 5, 2008
Och, rzeczywiście możesz. Jeśli chcesz. (Najpierw w serii napojów do szycia.) 28, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *