Otrzymany ładunek dla niemowląt! Najsłodsze pakiety fanny (na plan budżetowy)

Posted on Category:category Leave a comment

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Ten wpis na blogu może zawierać łącza sieci Web. Zobacz naszą osobistą politykę prywatności.

Więc pakiet fanny. Na raz, pakiet Fanny oznaczał zbyt wiele funkcjonalności, a także nie w doskonałej drogi. Jednak pożegnaj się. Możesz podziękować marki programistów, takich jak Louis Vuitton, Gucci, a także Michael Kors do przynoszenia paczki Fanny w stylowy sposób, którego nikt nie przychodzi.

A także dlaczego nie lubię pakietu Fanny? Nawet różnice o wysokiej modzie (czasami nazywane worki talii, torby na środkowe torby lub torby taśmowe) są nadal tak męskie. Pakiety Fanny są doskonałymi torebkami na wiosnę i lato, ponieważ maksymalizują ręce do przyjemności w świetle słonecznym. Są lekkie, wygodne i zabezpieczają. W przeciwieństwie do torby lub torby książki, pakiet fanny opuści się wokół talii, aby zdjąć presję z ramionami, a także z powrotem. Oznacza to, że zapewniasz swoje ręce, a także zachować pozę.

Twoje opcje pakietu Fanny wzrosnąć na wzrost – wyzwanie znajduje się z jednym z przystępną ceną. Rozwiązałem dzisiaj osobę z tą listą najsłodszych ładunków fannych poniżej 50 USD.

Najsłodsze ładunki Fanny poniżej 50 USD.

Drukowana doskonałość.

Snakeskin Print Chain Band Torba, 49,90 $, Express.

W tym okresie, w którym odbitki zwierząt przeważają w betonowej dżungli, z pewnością będziemy remiss, jeśli nie uwzględniliśmy minimum jednego wydrukowanego wyboru. Torba wężowa z zespołem łańcuchowym pozwala tworzyć stwierdzenie zwierząt bez remontu swojej szafy do dopasowania.

Noś tę mocną torbę jako pas lub przez ramię – niezależnie od tego, co zapewnia wygodę, a także styl do szafy.

Biały i noszony.

Sam Edelman Baker Cabrio Torba na ramię, 39,99 $, Saks z piątej.

Biała torba działa przez cały rok, a także może mieszać się na ustawieniach ułożonych i dressier. Ten kawałek obejmuje szycie do szybkości odsetek i struktury wraz z szarym sprzętem z broni. Przy 6 3/4 x 4 1/2 cala, jest to właściwy wymiar dla twoich podstaw – telefon, kolor, torebka, a także grzebień.

Luksusowy różowy.

Kendall + Kylie Faux Fur Back Bag, 24,99 $, Saks z piątej.

Jeśli nadal życzysz, wszedłeś na wzór misia, może wystąpić pluszowy wdzięczność w przyszłości. Ten jest duży – 14 cali duży– i ma swobodne szukać luxe. Użyj go na zakupy, gdy wydajesz się jak diwa. Lub ustaw je biegaczem i dużym, czarnym słonecznym w dniach podróżujących. Ktoś może również poprosić o Twój autograf.

Smukła konstrukcja.

Pięćdziesiąt procent torba na pasek mieszkania księżyca, 39,90 $, Express.

Dla wszystkich swoich występów, także słodkie pakiety fanny mają dużą wadę – nie są doskonałe dla tych, które nie lubią dodawać masy do talii. Jeśli jesteś w tym obozie, konstrukcja poziomu może być odpowiednim kompromisem. Usprawnione i niepozorne, poziom Fanny Pack jest wystarczająco duży dla niektórych gotówki, karta ładująca, a potencjalnie telefon, jeśli zostawisz w domu.

Gepard gepard.

Torba na pasek Cheetah, 40 $, Topshop.

Ten krokodyla tłoczona torba z symbolem Gold Cheetah z pewnością będzie startem dyskusyjnym w dowolnym miejscu. Przy 7 cali szeroki jest dobry, mały wymiar, który nie podnosi swojego stroju. Używaj go z dżinsami lub spodniach, a także stałą górną część. Po tym czekać na komplementy, aby się przewrócić.

Dazzler.

Torba na pasek Dazzler, 40 $, Topshop.

Dazzler Belt Bag Topshop zawiera zaawansowany wibracje, dzięki zorganizowanej układ jak również silnym szycia. Nie trzeba iść przez szlufki z tego. Próbować go jako alternatywę pasa na kurtkę lub bluzę sportową.

Co sądzisz o naszej liście kontrolnej najsłodsze ładunku fanny w sprawie budżetu? Pozwól nam zrozumieć w uwagach!

Proszę zostawić to pole emptyGet Budget zaplanować Fashionista w Twojej skrzynce!
E-mail *.

Zbadaj swój folder Skrzynka odbiorcza lub spam, aby potwierdzić swoją przynależność.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *