Kate i William zobaczyć Pakistan Meczet Iconic jak również udać się do bardzo szczególnej celebracji herbaty

Posted on Category:category Leave a comment

na popołudniową walkach w dniu 4 trasy Pakistanie, księżna wybrała standard Szarawary, a także dopasowywania dupattę.

Ich pierwszy zaangażowanie było na kultowym Badshahi Meczet w sercu Lahore w Walled City.

Więcej o powierzchni od murów miasta Lahore Authority, organizacji konserwatorskich.

Murów miasta Lahore, również znany jako Stare Miasto, tworzy zabytkowy rdzeń Lahore, Pakistan. Miasto zostało założone około 1000 CE w zachodniej części murów miasta, które zostało wzmocnione przez ścianę błota w epoce średniowiecza.

Poniżej znajduje się wejście do miasta.

Te grafiki oferują przed, jak i po widokiem dwóch projektów konserwatorskich: po lewej, napraw Shahi Hammam, łaźnią perski stylu zbudowany w 1635 roku; Po prawej stronie, prac konserwatorskich, które przywrócone brytyjskiego arsenału w Lahore Fort, który został zbudowany w 1857 roku.

Lepszy wygląd w przekroju ściany.

Muhammad Imran Saeed z City of London, Kanada [CC BY 2.0]

Ten duży shot pokazano ustawienie fotografa w meczecie daje pojęcie wielkości konstrukcji w.

Jest to drugi co do wielkości meczet w Pakistanie. innych brytyjskich Royals odwiedzając witrynę to Diana, widziany we wrześniu 1991 roku.
Embed z Getty Images

A także księcia Walii, a także księżna Kornwalii; zwiedzili meczet w listopadzie 2006 roku.

Więcej informacji o strukturze z Architectural Digest:

Meczet został zbudowany w 17 wieku przez Khateeb Maulana Abdul Khabeer Azad, a także uznano za oznakę władzy w imperium Mogołów. ponieważ jego niesamowitej wielkości, niemniej jednak (może szybko pomieścić do 10.000 wiernych), została wykorzystana do celów sił zbrojnych, gdy wybuchła wojna domowa w regionie na przełomie wieku, Sikhowie pomocą meczet jako stały dla ich konie, a także inne jednostki sił zbrojnych. Meczet nadal być wykorzystywane do przechowywania sił zbrojnych podczas panowania brytyjskiego, jednak w 1947 roku, gdy Pakistan stał się niezależnym państwem muzułmaninem, przeszedł ekstremalne napraw zostać przekształcony z powrotem w pięknym domu modlitwy, który jest dzisiaj.

Widok w nocy.

Duke jak księżna w meczecie dzisiaj.

Więcej z Architectural Digest.

Na zewnątrz meczetu zdobią rzeźbione czerwonego piaskowca z marmurową wkładką, a także wnętrza ozdobione są skomplikowanym białego marmuru rzeźbione w stylu kwiatu, który jest natychmiast rozpoznawalny w dzieła Mogołów. Przednie wejście do meczetu podobnie dysponuje muqarna, architektonicznego Funkcje specjalne dla Bliskiego Wschodu, który jest zasadniczo zdobione sklepienie, który przypomina plaster miodu. To ma być symbolicznym powszechnego rozwoju przez Boga.

Dziś Royals otrzymali przegląd historii meczetu.

Tu zobaczysz Fakir Syed Aijazuddin konsul honorowy brytyjskiego, wskazując rzeczy do księżnej.

Więcej z zakresu Szkota:

Para zostali zaproszeni, aby usiąść po turecku, po czym wprowadzono do grupy uczonych, jak i przywódców religijnych, którzy siedzieli na poduszkach, do dyskusji na promowanie międzywyznaniowy harmonii między społecznościami.

Raporty codziennie Poczta, że ​​„Gdy usiadł modlitwę z Koranu w języku arabskim był sprawdzany na zewnątrz, do której para słuchał uważnie.”

Wracamy do artykułu Scotsman.

Wśród grupy był dr Ayesha Leghari, sunnitów muzułmański uczony, który wyjaśnił ten werset do nich. „Mówiłem wtedy dokładnie, jak to jest obowiązkowe dla nas szanować inne religie,” Dr Leghari powiedział dziennikarzom później. Dodała, że ​​para była „uroczy”, jak również zainteresowany, jak również udział w dyskusji. Książę odpowiedział: „Jesteśmy niezmiernie zachwyceni ludzi.”

William jak Kate wyjściu z meczetu.

Tu zobaczysz je Imam Abdul Kabir Azad.

Inny widok.

I uroczy strzał księżnej.

Po ich widział do meczetu, Royals miał jeden więcej zaangażowania, tym razem na raka Shaukat Khanum Memorial Hospital.

Zakład opieki zdrowotnej została założona w 1994 roku.

Siłą napędową powstania szpitala, jak również wzrostu było, jak jest, Imran Khan, premier Pakistanu. Poniżej książę, jak księżna są widoczne z PM na wtorek.

Zakład opieki zdrowotnej jest nazwany matki premiera Shaukata Khanum, który zmarł na raka. Można przypomnieć, że Diana, był bliskim przyjacielem pierwszej żony premiera, Jemima Khan, widoczne po lewej na zdjęciu poniżej (para rozwiodła się w 2004 roku). Diana przebywał z rodziną na kilka razy podczas wizyty w kraju. Zrobiła kilka wyjazdów do Pakistanu, by pomagać przy zbieraniu funduszy dla szpitala. Poniżej zdjęcia z niektórych z tych wysiłków.
Embed z Getty Images

Pałac Kensington wspólny obraz zmarłego księżnej wizyty w placówce opieki zdrowotnej w 1996 r.Powrót do dziś, a także film z pary witany w szpitalu.

Więcej o wiązaniu między dzisiejszymi udziałem, a także zaangażowanie Diany z obiektem przybywa za pomocą opublikowania szpitala o wizycie:

Dr Aasim Yusuf, główny policjant medyczny w szpitalu, prowadził swoją wycieczkę, tak jak zrobił z księżniczką Dianną podczas swojej ostatniej wizyty, rok przed śmiercią. Diana była na osobistym miejscu, aby zebrać fundusze dla szpitala. Towarzyszyła immran Khan i jego żona, Jemima Goldsmith-Kim był bliskim przyjacielem księżniczki.

Przypominając wizytę księżniczki Diana, dr Aasim zauważył dokładnie, jak jest przyjazny, a także na Ziemię, która była, która umieściła wszystkich w prostocie pomimo ich nerwowości, by ją gościć. Dziś dr Asim wyraził, że czuli się zaszczyceni, że jesteśmy witając jej dziecko, a także jego żonę.

Oto kilka zdjęć z 1996 r. Patrz dzielone przez dr Yusuffa, dzięki, dzięki CHRIS statku ITV za jego tweetek obrazów.

Royals spędzili czas z personelem, a także administratorami, a także pacjentami.

Poniżej, rozmawiając z Fariha Jahanzeb, jednostką w szpitalu.

Duke zagrał gra rybacka z Muhammadem Samirem, który ma pięć lat. Richard Palmer donosi o ujawnieniu Muhammad ma chłoniaka Hodgkina, a także chce być żołnierzem.

Kate zaprzyjaźnili się z jednym młodym mężczyzną.

Pozwolił, aby leci jego strumień, a także zagrać ze swoim Thomasem pociągu silnika zbiornika.

Wtedy nadszedł czas na tiaras, a także imprezę herbaty! Gospodyni: 7-letnia Wafia Rehmani.

Wafia jest najmłodszym z dziewięciu rodzeństwa, a także jej rodzice przywiozli ją do placówki opieki zdrowotnej z Afganistanu. Wafia ma nowotwór nerek, jak również przechodzący swój drugi program chemioterapii; Lekarze są optymistyczni, że odzyskają.

W jej ochronie Telegraph, Hannah Furness informuje, że “Wafia … Bardzo starannie ułożono zestaw herbaty, a także przyniósł dwa plastikowe, bejeweled Tiaras w rozwoju wizyty. Wafia bardzo ostrożnie nalała książę, jak i księżna udawała filiżanki herbaty z plastikowego zestawu herbaty, jak zatrzymali się na jej łóżku … “.

Więcej z pokrycia telegrafu:

“Jej tata nazywa jej księżniczkę, jak również lubi nosić koronę. Teraz patrzy w przyszłość, by satysfakcjonować prawdziwej księżniczki, “brata, Hedyatullah Rehmani, powiedział, że czekali, aż para pojawiła się na oddziale chemioterapii dla dzieci.

Kiedy para usiadła obok swojego łóżka, Wafia zaoferowała księżną Tiarę, a także przyjęła księżna.

Szybki film z herbaty.

Mała kobieta chce być lekarzem, kiedy dorasta; Pokazała, że ​​królewscy ma zabawka podczas wizyty.

Jak cenna jest Wafia?

Inny widok Kate w szpitalu.

Teraz robimy raczej niezręczny zwrot z tych walcących chorób zagrażających życiu dla naszego spojrzenia na to, co Kate nosił do zaangażowania tego popołudnia. Była w jednym bardziej standardowym zespole Maheen Khan, Salwar Kameeza (Salwar jest luźnymi spodniami; Kameeza jest pastylką tunika), a także Dupatta (długi szalik) z charakterystycznym złotym haftem, a także przycinanie.

Jest to jeszcze jeden zakup z butiku Chelsea o nazwie O’nitai, która specjalizuje się w South Oriental Designers. Dużo więcej o utwór z historii ludzi Monique Jessena:

“To nie było znacznie bardziej idealne!” Onita Prasada, właściciel sklepu, mówi ludziom. “Cała rzecz, która tak pięknie rama jej ciało. Uwielbiam metodę, którą nosiła szalik, a także jedwabne złote obrzeża do gwintów właśnie odbija się tak pięknie od jej twarzy.

Wykonane z francuskiego szyfonu, Shalwar Kameez jest ręcznie haftowany w złotym jedwabiu przez trójwymiarową SWARTH w Pakistanie. Noszony z szalikiem na zamówienie lub dupatta, ponieważ jest znany lokalnie, projektant sprawił, że szczególnie dla Kate,

“Zwykle zajęłoby to około trzech miesięcy od tego, że od wszystkich skomplikowanych haftów” wyjaśnia Prasada.

Lepsze spojrzenie na haft, frezowanie, a także przycinanie. Według tej codziennej poczty, robótki robótki to “złoto jedwabista Phulkari lub praca kwiatowa, aby wyglądać jak wzgórza Północnego Pakistanu”.

Podobny zespół jest pokazany jako oferowany w Studio przez TCS ($ 510), witryny online z projektantami Pakistani.

Kolor górnej, spodnie, jak również Dupatta jest opisany jako “Royal Teal” z Kameezem, a także Dupatta wykonanym z szyfonu, a także spodnie materiału jedwabnego naleśnika.

Ta codzienna historia ma znacznie więcej na temat połączenia butikowego o’nitai London, a także stylista Kate, Natasha Archer.

Była to Natasha, która wprowadziła Kate do bardzo kochanego Pakistańskiego Designer Maheen Khan po odkryciu swoich wzorów w O’nitai, w Londynie w Chelsea Green, a także dostać się do Touch, z 74-latkiem, aby wyprodukować niestandardowe elementy dla Royal.

Mówiąc wyłącznie do femail, powiedziała: “Natasha podniósł wiele strojów do zatwierdzenia, w tym strój turystyczny, zanim wróciła, a także zapytała O’nitaa, aby skontaktować się z szczegółami.

“Wtedy Natasha podszedł do mnie, a także zapytany, czy miałem cyrkanę w mniejszym rozmiarze. Miała szczęście, że miałem jeden w magazynie, ponieważ nie wierzę w haft w twórcy.

To czwarty raz widzieliśmy Kate w Maheen Khan. W przypadku zobowiązań w Islamabadzie, księżna nosiła niebieski zespół Periwinki; Na spotkania, a także obiad z przywódcami politycznymi później w tym dniu znajdowała się w parę spodni przez projektant; Przybywając do Lahore Kate Accessoryzowany szalikiem Pani Khana; Ten popołudniowy strój sprawia, że ​​czwarte wydarzenie w tym tygodniu, księżna nosiła Maheen Khan.

Był świetny do serwisu, a także projektant jest doceniający. Pakistan Fashion Week Londyn odbył się pod koniec listopada, a także Maheen Khan rozpoczął pokaz z hołdem Kate, z projektami wykonanymi dla księżnej. W postie na Instagramie napisała “mój hołd do HRH Księżnicę Cambridge, który nosił Pakistańskiej sukni narodowej z taką łaską”. W wywiadzie w Azji BBC, powiedziała: “Mam pięć dziewcząt w podobnych strojach, które stworzyłem dla księżniczki, jednego z nich (niebieski okoliczek) powtórzyłem się, aby zobaczyć.” ”

Pani Khan mówi, że nie zrobi identycznych strojów, jednak ona oferuje podobne projekty z pewnymi zmianami. Ms.Khan również podzielił list na media społecznościowe z Kate, dziękując jej za pracę nad projektami, księżna nosiła podczas wycieczki.

Pod względem akcesoriów jest niewiele do pokrycia. Księżna nie nosiła butów do zaangażowania meczetu. W przypadku wizyty obiektu opieki zdrowotnej przywróciła pompy LUCIE zamszowe (218 USD, oferowane w większych rozmiarach) przez J Zespół bardzo najpierw noszony na dziś rano. But jest również oferowany w Zappos (110 USD, a także oferowane w mieszaniu rozmiarów), jednak ma inną nazwę stylu: Colette. (Pokazujemy styl poniżej, jak noszony dziś rano.)

Kate podobnie powtórzyła swoje kolczyki Catherine Zoraida Fern Hoop (150 $ / 197 USD), pokazano poniżej, jak noszone do poprzedniego zaangażowania.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++.

Przypomnienie, które jutro (środa, 11) oczekujemy, że księżna udać się do rocznego recepcji dyplomatycznej Królowej w Pałacu Buckingham. Jest to sprawa biała, więc zobaczymy Kate, a także wiele innych Royals w wieczornych sukniach, a także Tiara.

Filmy:

Ten film telewizyjny Samaa ma znacznie więcej niż dwie minuty ochrony wizyty meczetu.

Królewski kanał domowy oferuje około 1:15 Ochrona wizyty obiektu opieki zdrowotnej.

Królewski kanał domowy ma również znacznie więcej niż 3 minuty wideo obejmujące wizyty Diany w Pakistanie w celu pozyskania funduszy, a także zobaczyć szpital.

SHAUKAT KHANUM Healthcare Facility Wysłano 2-minutowe wideo na swojej stronie na Facebooku.

Ta historia BBC Asia story ma Maheen Khan mówić o księżnej nosząc jej projekty, a także buty pięć wzorów pokazanych jako hołd dla Kate, że wykorzystywała, aby otworzyć jej ostatni pokaz pasa startowego w Londynie.

POŁĄCZENIE:

Historia codziennej poczty na obu zarobkach jest tutaj; Post Scotsman jest tutaj; Post Obserwatora w obiekcie opieki zdrowotnej widzi tutaj; Ochrona telegrafu jest tutaj

Ludzie kawałek na meczecie zobacz tutaj; Kawałek Hello na placówce opieki zdrowotnej, zobacz tutaj; Uwolnienie uroku z rakiem IMran Khan o opiece nad opieką zdrowotną, zobacz tutaj; Ludzie Monique Jessen’s Historia o Salwar Kameeza jest tutaj; Ochrona miejskiego wyglądu Kate’a jest tutaj

Galeria BBC obejmujące cały dzień jest tutaj; Full Architectural Digest Story na “Cała wspaniała architektura Książę William, a także Kate Duchess Kate odwiedziła tutaj w Pakistanie”

75Save.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *