Prawdziwe wyznania: noszę fałszywe rzęsy

Posted on Category:category Leave a comment

udział

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Założę się, że nie było zbyt dawno temu, że spojrzałeś w magazynie lub zobaczyłeś komercyjną tusz do rzęs, gdzie rzęsy modelu modelu były drogą do sufitu, a roszczenie było takie, że “Triple Lash Super Long” Mascara to zrobił. Znalazłeś ten sam tusz do rzęs w sklepie i zastosowałeś go na własnych rzęsie i dostałem połowę efektu. To dlatego, że prawdziwy sekret to fałszywe rzęsy.

Fałszywe rzęsy dają twoim makeupowi, że dodatkowa objętość i głębokość. Naprawdę kończą twoje spojrzenie i dodają dodatkowe polerowane spojrzenie na makijaż, który naprawdę się wyróżnia.

Chcesz oszałamiający makijaż oczu, który wyróżnia się od mil? Chcesz, aby opłacalny sposób wyglądał gotowy na aparat? Czy chcesz prawdziwy sekret do makijażu gwiazd? Zaufaj i wierzcie, to wszystko w rzęsach.

Dlaczego kocham fałszywe rzęsy

Są opłacalne

Jestem pewien, że istnieją fałszywe rzęsy, które kosztują ponad 50 $, ale koszt nie jest czynnikiem dla wspaniałych rzęs. Przekonasz się, że jedne z najlepszych marek FISSIES są dość osiągalne, niezależnie od tego, czy znajdziesz je w luzem w serwisie eBay lub udaj się do lokalnego sklepu z dodatkami kosmetycznymi lub apteką i kup ich parę na raz. Marki, takie jak Ardell i Modlash znajdują się poniżej dziesięciu dolarów i wyglądają wspaniale na każdy.

Oprócz samych rzęs, będziesz również potrzebować kleju. Wiele zestawów rzęs ma klej. Dzięki wielu marek możesz umyć klej rzęsy i używasz ich ponownie, zdobywając jeszcze więcej huk dla swojej złotówki.

Łatwy do zastosowania

Po kilku filmach YouTube i pewnej praktyki można łatwo stosować rzęsy. Najpierw możesz być trochę niezdarny, ale kiedy dostaniesz technikę, to nie więcej niż dziesięć minut do rutyny urody. Po prostu wyrównaj rzęs klejem, niech klej zostanie tandetny i zastosuj do linii rzęs. Upewnij się, że fałszywe rzęsy mieszają się z własnymi rzęsami. Zastosuj eyeliner i tusz do rzęs, a następnie skończysz.

Obraz dzięki uprzejmości Shutterstock

Jeśli chcesz jeszcze bardziej wybitny wygląd, wcześniej zastosuj cień do oczu. Możesz także sprawdzić lokalny salon kosmetyczny, który ma rzęsy jako część ich menu serwisowego. Uzyskanie rzęsów wykonanych w salonie jest wspaniałą alternatywą, ponieważ samodzielnie je wykonać, jeśli umieścisz je tylko na specjalne okazje.

Różnorodność

Nie daj się zwieść: fałszywe rzęsy pojawiają się we wszystkich kształtach i rozmiarach. Jest krótkie, długie, dodatkowe krótkie i wyjątkowo długie. Jest ekstrawaganckie z dużą ilością brokatu i piór na kostiumy i imprezy. Nawet rzęsy awangardowe są stosunkowo niedrogie. Shu Uemura ma wszystkie typy rzęs na wszystkie okazje. Przygotuj swoje spojrzenie z niesamowitymi rzęsami – to naprawdę zrobi wszystko różnicę!

Całkowita transformacja twarzy

Obraz przez ludzi.com.

Katy Perry, Kim Kardashian, Beyonce i Rihanna je noszą. Czemu? Ponieważ tworzą twoją kamerę gotową, w jednej chwili! Są również kluczową koniecznością dla zdjęć i na scenie, gdzie jasne światło ma tendencję do umycia oczy znikają. Liny przyciemniają oczy i naprawdę dodają dodatkowe pop.

Jeśli wyjątkowo uciekł, nie jest dla ciebie, nie są też naturalne rzęsy, które mają tendencję do rozcieńczalnika, krótszych i dalej od siebie niż “wysoki glam”. Te rzęsy wciąż wydobywają oczy bez bycia zbyt kaploszem. “Naturalne” rzęsy to rzęsy, które można nosić codziennie: do pracy, szkoły lub ich przypadkowych wycieczek.

Właśnie to lubię najbardziej o Falliach: są takim prostym przedmiotem, który dodać do schematu piękności, które tworzą znaczącą różnicę.

Proszę zostawić ten pole Expedget Budget Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby potwierdzić subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *