Oxfords in Oxford

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Fotografia Melanie Riccardi

Buty: C/o Johnston & Murphy | Kurtka: C/o Johnston & Murphy | Spodnie: teoria | Koszula: Brooks Brothers | Naszyjnik: C/o Gorjana | Okulary przeciwsłoneczne: c/o Warby Parker | Bransoletka: C/o Brandy PHAM | Lip: Bobbi Brown

Odkąd przyjeżdżam dzisiaj do miasta Oksfordu, aby odwiedzić mojego małego brata, który studiuje na University of Oxford, pomyślałem, że właściwe byłoby tylko zaprezentowanie tej chwalebnej pary wyraźnie (zobacz, co tam zrobiłem?) Tastyczny Oxford.

Jestem miłośnikiem Oksfordu w zasadzie wszystkich form. Buty, koszule, miasta, uniwersytety (czy są więcej niż jeden?), Ale muszę powiedzieć, że ta konkretna para Johnston & Murphy Deena Wingtip Oxfords jest prawdopodobnie najsłodszą (i najwygodniejszą) formą Oxford I. kiedykolwiek zobaczyłem.

Muszę przyznać, że czasami walczę z Ginghamem. W wielu formach może wyglądać na piknik wiejski, ale w jakiś sposób wstawienie Gingham wydruku do tego patentowego skrzydła po prostu jest w mistrzowskim miejskim spotkaniu-collegiate-i-not-in-a-bad.

Ponadto nie ma to jak dobry but, który uczynił resztę twojego stroju. Mówiąc o Breeze, ta zamszowa kurtka z wyprawą, również autor: Johnston & Murphy jest panującą królową wiosennych warstw w mojej szafie. Jest to wszystko, można się ubrać, ubrać i z pięknym drapowanym frontem może sprawić, że najprostsze zespoły wyglądają bez wysiłku i wyjątkowo „połącz”.

Te Oxfordzie…

Śledź @maryorton na Instagramie!

Foursixty

Odszkodowanie za ten post został dostarczony przez Johnston & Murphy za pośrednictwem AOL Media. Opinie wyrażone w niniejszym dokumencie są opiniami autora i nie wskazują na opinie ani stanowiska Johnstona i Murphy lub AOL.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *