Dołącz do INKTOBER DESIGN Challenge

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Inktober Design Challenge
Inicjatywa Inktober została ustanowiona przez Jake Parker w 2009 roku jako sposób na poprawę umiejętności rysowania, ale także na stworzenie określonej dyscypliny. Najwyraźniej wielu uważało, że to świetny pomysł i podjął wyzwanie.
Dziś Inktober jest corocznym globalnym zjawiskiem. Każdego października artyści na całym świecie rzucają sobie wyzwanie, aby stworzyć 31 rysunków o określonym temacie lub motywach. Istnieje również oficjalna lista szybkich i kilka zasad, które musisz przestrzegać.

Chociaż lista może być wszystkim (poniżej zawierałem kilka wersji dla twojej inspiracji), należy ściśle przestrzegać zasad. To znaczy, jeśli chcesz dołączyć do tej społeczności i mieć szansę na retweet na oryginalnym koncie Inktober, a następnie około 34 tys. Osoby. Tego rodzaju ukierunkowana ekspozycja może prowadzić do pewnej produktywnej współpracy. Ponadto zawsze fajnie jest widzieć, jak artyści są kwestionowani, gdy stawką jest tylko miłość do sztuki. Bez materialnej nagrody, bez chwały, po prostu pasja do rysowania.

Myślę też, że pora roku ustępuje miejsca ekscytującym tematom. Dla bloga jest to doskonały sposób na rozpoczęcie sezonu Halloween!
Pamiętaj, aby śledzić #inkTober na Twitterze i stwórz coś wspaniałego codziennie, przez cały rok, nie tylko w październiku. Oto motywacja utalentowanych artystów dołączających do wyzwania, aby zacząć!
Ben ilustrator:

WJC

Zaczyna się… #INKTOBER #INKTOBER2017 #KIDLitart #WizardOfZog pic.twitter.com/7kxneibKym
– John Herzog (@WizardOfZog) 1 października 2017
Grace Sandford

Spodziewam się, że widzę tę kobietę na mój pierwszy #inktober fragment roku, jak to zrobiłem przez ostatnie 3 lata? pic.twitter.com/4lek2sbert
– Erin Hunting (@erinhunting) 1 października 2017

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *