Miles to Go T-shirt

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Dracula to bardzo powszechna postać, o której słyszymy, jak ludzie mówią, szczególnie dlatego, że jesteśmy bardzo blisko jego domu w Transylwanii. Miles to Go jest znany z klasyki literatury światowej, więc oczywiście nie przegapili bardzo ekscytującej postaci Draculi, spopularyzowanej przez autora Brama Stokera. Tak, policz ten post jako nieco wymagane informacje o czytaniu, ale jestem pewien, że już to wiedziałeś.
Nie wiesz, że Miles to Go, to ten wspaniały projekt w przedsprzedaży i powinieneś go uzyskać, ponieważ jest dostępny do 1 lipca. Własnymi słowami:
„Po istotnej odpowiedzi na opublikowanie tego projektu na Facebooku robię rzadkie zamówienie w przedsprzedaży, aby dostać go na wczesnym etapie jesiennej premiery we wrześniu. Będzie to do 1 lipca i zostanie wysłane w połowie lipca dla wszystkich złożonych zamówień. Następnie nie będzie dostępny przez kilka miesięcy, a także przygotowałem opcję na 3x, jeśli ktoś chce jednego (2 USD więcej). Wydrukowane na 100% bawełnianej odzieży amerykańskiej z atramentami zrzutowymi jak zawsze. ”
Kup koszulki Dracula na amerykańskiej odzieży!
Dracula na amerykańskich koszulkach A octel od mil do podróży
0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *