Stranger Things Plakaty odtwarzające znane style filmowe z lat 80.

Posted on Category:category Leave a comment

Kompletny strażnik plakatów z wibractami kultowymi z lat 80.
Wreszcie pozostały tylko 3 dni na premierowy odcinek Complete Stranger Things, sezon 2. Jako tragiczny fan kultury z lat 80., a także pokazy horrorów, jest to najwyższy program do obejrzenia. Jeśli jesteś podobny do mnie, całkowicie rozumiem, dlaczego czekałeś na to od ponad roku. Koszulki TEE Complete Stranger Things były panaceum przez długi czas. Oczywiście zespół stojący za serialem również wierzył dokładnie tak samo. Dlatego wymyślili zabawną „grę”, aby utrzymać fanów na palcach.
W czwartek na Twitterze dokonali promocji, gdzie ponownie oglądali każdy odcinek z pierwszego sezonu. Dodali komentarz, w dowcipach, a także za szczegółami związanymi z kulisami na koncie. Nowość pojawiła się w rodzaju plakatu Stranger Things myślących w stylu, a także strukturą wybitnych tradycyjnych plakatów filmowych z lat 80., takich jak Stand By Me, Szczęki, Firestarter lub ból głowy na Elm Street.
Powód jest o wiele więcej niż oczywisty, pod warunkiem, że wszystkie wpływy tych filmów na serial. Oprócz rezultatu jest zabawny, a także zabawny, pomimo tego, że nie uwzględniają najlepszego wykonania Photoshopa. W rzeczywistości ich małe wady sprawiają, że są one idealnym odniesieniem, najpiękniejszym hołdem dla okresu, który zapewnił nam tak liczne kamienie milowe.
To z fantastycznym oczekiwaniem, a także podnieceniem, które zapraszam do zachwycenia poniżej.

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *