Jak oni (przyzwyczajone do) mówią, dziwisz co?

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Rozumiem, że wszyscy tęsknili za tobą dzianinę? Nawet jeśli nie robię, też tęsknię za tym. Dlatego publikuję to zdjęcie. Witryna w trosce (kliknij zdjęcie, jeśli wymaga go zobaczyć, jak również wykorzystać słowo “potrzebuję” bardzo luźno tutaj) Wysłałem mi e-mail, mówiąc mi, że mieli seksowna !! Nowy!! Strona!! w około ośmiu różnych kolorach.

Teraz nie chcę trzymać słabych opcji formatowania e-mail przeciwko ludziom. Kilku moich najlepszych dobrych przyjaciół musieli powieść (delikatnie), że krzyczą (we wszystkich czapkach) w pewnym momencie. Jednak powinienem był wziąć go jako ostrzeżenie, ponieważ … to … To są wszystkie czapki nie. Jest to osiemkolorowe nie.

Chyba że twój kostium Halloween jest “papier toaletowy przytulny”, nie. Chyba że masz fetysz seksualny, który obejmuje udawanie, że jest afgańskim, nie. Po prostu nie rozumiem tego estetycznego. Trzmiel? Bummebee w Dollywood? Bumblebee w klubie “Dżentelmenów” w Dollywood?

Witryna w trosce również reklamuje ich wzorce jako “nieustraszony !!” Cóż, stwierdziłbym, że będziesz musiał być dość cholerny nieustraszony, aby nosić to publicznie. (Sorority Hudeers Wymagania nie wyglądają dalej! Mam najlepiej tu Rush Prank!) Jednak chciałbym przedstawić je na pomysł daru strachu. Licz na jelita, chyba że twoje stany jelita do tego.

Nie rozumiem, czy ten konkretny wzór był kiedykolwiek prezentowany na tobie, co? potencjalnie przez tydzień prosto.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Regoinder, a także oświadczenie o zasadach 15, 2008 Z 214 komentarze
Uważałem, że powinieneś porozmawiać 20, 2007
Secret Lives of Toy Vol. 8Stember 13, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *