Seria sponsorowana: dziesięć wskazówek na sukces dla sukcesu dla mniej

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

udział

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Ludzie zawsze mówią, żebyś tagowała zadanie, które chcesz, nie zadanie, które masz. Cóż, jestem pewien, że doceniasz te powszechnie używane słowa, jednak tak łatwiej powiedzieć niż zrobione. Często, kiedy masz nadzieję na sukces na sukces, nie wolno go raczej zrobić, jak również twoje konto bankowe nie jest dokładnie, przepełnione. Albo być może nie jesteś pewien, jak sprawić, by ciężko zarobić, udany, liczyć dolara, jeśli chodzi o twoją ekspertową szafę.

Ta publikacja może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Każda dama zasługuje na sukces, jak również może osiągnąć to niezależnie od rynku lub celów – to znaczy. Zanim się sprawdziłeś, zrozumieć, że najważniejszą wytyczną do sukcesu w miejscu pracy jest pewność. Rozumiesz swoje zadanie, a także robisz to dobrze, więc flaunt tego.

Z tym, zgodnie z tym, zgodnie z naszymi dziesięcioma zasadami, a także sosem dla sukcesu będzie twoje nowe imię.

1. Wszechstronne repaeat to słowo kilka razy, ponieważ jest to nowe bestie. Jeśli pracujesz w biurze biznesowym lub po prostu wymóg sukni na różne spotkania, łatwe dopasowanie czarne lub granatowe jest tym, czego potrzebujesz. Wybierz tradycyjne cięcie bez wzoru (nawet jeśli te Pinstripes wyglądają tak wspaniale na ciebie), jak i często noszą to często. Nikt nie zauważy. Gwarantujemy – też to robię.

2. Przestrzegaj wytycznych RULHTHIS 70/30 jest podobne do wszechstronności, jednak powinien pomóc priorytetyzować przestrzeń szafy. 70% szafy powinno nigdy nie wychodzić z stylu. Mówimy klasyki jak ciemna spódnica ołówek, czarna para pomp lub fundamentalny biały przycisk, który można schować w cokolwiek. Ostatnie 30% szafy ekspertów może obejmować oświadczenie o zabawy, jednak praca odpowiednia biżuteria, czerwone pompy lub modna potargająca bluzka. Umieść te wszystkie razem, a także masz 100% sukcesu.

3. Plan budżetowy Fashionist’s Expense per Wear Formula: Mówiliśmy o formule kosztowej na stałe, a także jest powód tego. Panie, chodzi o wartość. Wykorzystaj koszt potencjalnego produktu odzieży, jak również podzielić go dokładnie, jak wiele razy uwierzysz, że go nosisz. Na przykład, jeśli produkt kosztuje 100 $, a także wierzysz, że będziesz go nosić 10 razy, koszt na zużycie wynosi 10 USD, co nie jest złe. Punktem tutaj niekoniecznie koncentruje się na wstępnych wydatkach, a także innych elementów ekspertów może być drogi, to tylko prawda (niefortunna). Nie przerażasz jednak, ponieważ w każdym tygodniu nosisz kurtkę dopasowaną przez rok, Twój wydatek na zużycie będzie niski, a także użyteczność kurtki będzie naprawdę wysoka.

4. Odzież swapthis może wydawać się wielką pracą na zorganizowanie, jednak tylko wziąć drugi, jak również obraz wszystkie te ubrania wepchnęły w swojej szafie, której nie nosisz, tylko odkąd jesteś nad nimi. Teraz wyobraź sobie szafy znajomych, a dokładnie, jak wiele niesamowitych działań może być, z których wszystkie mogą być twoje. Tak. Za darmo. Więc wybierz dzień, zdobądź swoje dziewczyny, a także rzucić suknię do swapu odzieży sukcesu. Nie pamiętam wina.

5. Zachowaj oko na sferę, są fantastyczną sprzedażą, która pojawi się w sieci, a także w sklepach. Nawet jeśli te sprzedaż występują w przypadkowych czasach dla Ciebie – nie jesteś pewien, co “sukces” oznacza dla Ciebie lub nie wierzysz, że wymaga dopasowania, ponieważ nie nosisz ich do pracy z nich i tak. Każda dama powinna mieć przynajmniej jeden świetny pasuje do jej szafy lub jednego stroju dla wywiadów, spotkań itp. Gdy możesz uzyskać wysokiej jakości garnitury dla mniej – zrób to. Również pobierz kilka aplikacji mobilnych, które naciskają najlepsze informacje.

6. Sklep weekend, a także pracować jednocześnie każdy produkt, który nosisz do pracy, do satysfakcjonującego lub wywiadu musi być konwencjonalnym dopasowaniem (chyba że pracujesz w prawodawstwie lub finanse, a także wtedy, powinieneś najprawdopodobniej trzymał się podstaw ). Dostosowana suknia osłonowa sparowana z zaprezentowanymi cardiganami, a także rajstopami może sprawić, że nieskazitelne stroje do biura. Mogą one również definiować swój styl, gdy nie masz na sobie swojego stylu “profesjonalny” kapelusz – dokładnie ta sama suknia będzie wyglądać gorąco Sans Cardi na noc. Prosta, jak również metoda zabawy, aby zaoszczędzić pieniądze, jest zakupy na weekendy, a także w tym samym czasie. Wydajesz się na jeden kawałek, jednak uzyskać kilka wyglądów.

7. Outlet Mallsneed Mamy więcej? Cokolwiek jest dyskontowane, a także który obchodzi, jeśli jest w zeszłym sezonie. Czy ludzie w twoim biurze naprawdę rozumieją różnicę? Podeszmy to ponownie. Centra handlowe.

8. Zrozumienie inwentaryzacji workrobetakeu tego, co jest już w twojej szafie. Możesz być zdumionyZ tym, co znajdziesz, jednak znacznie ważniejsze, nie popełniasz ponownego zakupu tego samego produktu. Jeśli masz 3 bluzki w paski, czy naprawdę wymagacie innego? najprawdopodobniej nie. Jak również, gdybyś to zrozumieć, nie będziesz kosztować pieniędzy, w których nie zostanie wydane.

9. Zdobądź ThriftyWe absolutnie miłość oszczędności, a także sklepy w stylu vintage. Przez większość czasu przedmioty są bardzo dyskontowane, a także całkowicie odrębne, dlatego wygrywasz na dwóch kontach. Chociaż nie możesz odkryć wypróbowanych jak również prawdziwych klasyków (nie, że z pewnością nie będziesz), z pewnością natkniesz się na fantastyczne bluzki, biżuterię, a także spódnice, które mogą pokazać Swaggera Fashionistę, przy czym podobnie jak działa odpowiednia.

“Ta seria materiałowa jest doprowadzana do Ciebie przez Nordstrom Rack, gdzie można odkryć najgorętsze marki, a także trendy w najlepszych cenach”.

Proszę zostawić ten pole Plusget Budget Plan Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby zweryfikować swoją subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *