Spodnie Stirrup

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Czy myślałeś kiedyś o noszeniu spodni strzemionowych? Spodnie i legginsy strzelania przejmują w tym sezonie, a oto jak je stylizować. Zawsze byłem fanem strzemion, biorąc pod uwagę to dzieciństwo. Zawsze uważałem, że strzemiony są fascynujące z powodu pasków, które krążą wokół twoich stóp. Dorastanie, noszenie spodni lub legginsów strzemionek sprawiło, że poczułem się jak baletnica. Jako dorosły mógłbym poczekać, aby ponownie odwiedzić ten wygląd. Jest coś atrakcyjnego w noszeniu i stylizacji spodni strzelania.
Rozpoczynając tydzień w moim zabawnym wyglądzie „All Black Tailored”, a dopasowane chude spodni stężenia są po prostu niesamowite. Jestem wielkim fanem spodni ze strzemionami, a ten jest elastyczny i idealnie pasuje. Połączyłem go z czarnym topem z detalami z łuku i możesz powiedzieć, że uwielbiam szczegóły łuku. Nosiłem tę różową różową sukienkę (tutaj) i tę sukienkę Kate Spade Bow Ostatnie wakacje (tutaj).
Co mam na sobie:
Spodnie (tutaj, Reprezentacja Kanady w piłce nożnej mężczyzn Koszulka podobne tutaj) // TOP (tutaj, biała wersja tutaj, dużo więcej top tutaj) // torebka (tutaj/beżowa para tutaj) // kolczyki (tutaj, dużo więcej) // Lady Danger „Lady Danger ” (tutaj)
Kup mój wygląd

< >

JavaScript jest obecnie wyłączony w tej przeglądarce. Reaktywuj go, aby Reprezentacja Korei Południowej w piłce nożnej mężczyzn Koszulka wyświetlić tę treść.

Możesz także cieszyć się:

Jak nosić Reprezentacja Hiszpanii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka dżinsy tego lata

Najlepsze stroje do noszenia dla Valentine…

Pomysły na noc w domu, aby spróbować…

W co się ubrać do pracy tej jesieni…

Znajdź wiedzę.

Zarejestruj się pod adresem e -mail, aby otrzymywać wiadomości i aktualizacje.

Imię

Imię

Imię

Imię

Nazwisko

Nazwisko

Nazwisko

Nazwisko

adres e -mail

adres e -mail

adres e -mail

adres e -mail

Subskrybuj

Dziękujemy za subskrypcję!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *