Zendaya Coleman: weź jej styl

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

udział

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Ta publikacja może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Była Disney Star Zendaya Coleman zakończył się rutyną na frontowych rzędach w dziedzinie tygodni mody na całym świecie, dzięki jej zabójczym poczuciu stylu. Młoda aktorka może nadal mieć tylko 19 lat, jednak gwiazda świeżości ma jedną poważną garderobę garderobalną. Jej godne uwagi wygląda z ostrych dopasowanych garniturów, aby zaliczyć sukienki uroczystości, a także czerwonymi obdzierciami dywanów. Wyciągnęliśmy kilka najlepszych strojów, wraz z pewnymi opcjami planu budżetowego do pracy zenaya Coleman Style do własnej szafy.

4 Opcje planu budżetu dla stylu Zendaya Coleman

Oświadczenie Spódnica i Rollneck

Koronkowa mini spódnica, 15,30 $, błędnie

Oświadczenie Mini Spódnica może być trudna, aby wyciągnąć, jednak Zendaya udaje się obalić idealną linię między sukienką, a także przypadkową. Zespół błyskotliwy mini z równiną, miękką dzianiną, aby zapobiec przesadnie. Dodaj wysokie obcasy, a także super-elegancki wygląd. Zendaya pozwala na przyciągającą wzrok mini spódnicę, aby wziąć udział w centrum, wybierając się do zamieszkującej eleganckiej fryzury, która jest schowana za jej uszami.

Trench bez rękawów i spodnie pasujące

Slim Leg Co-Ord od 25 $, Asos

Kurtki z kroplami bez rękawów są teraz poważnie trendowe. Zendaya kołysała jedwabisty styl z skoordynowaną szczytem, ​​a także dopasowaną spodnie na ostatnie wydarzenie. Miękkie krawiectwo jest zarówno mądre, jak i wygodne, co czyni go fantastyczny wybór na imprezy, a także kolacje. Wystarczy dodać parę butów z koktami z peep-toe, aby słączyć wygląd. Jeśli tak dużo koloru jest dla ciebie trochę przerażające, zdecyduj się na neutralny cień jako prosta metoda wypróbowania trendu.

Czarne maksiści i obcasy Gladiator

Sukienka Maxi o północy, 82 $, paskudna gal

High Boots Lacey Kean, 57 $, Publiczne pragnienie

Zendaya dowodzi, że czarny strój głowy nie ma potrzeby być nudne. Piosenkarka, jak i aktorka przyprawiła czarną maksijską suknię ze szczeliną, nosząc go z wysokimi udami, strapkowymi sandałami. Sandały strappy dodają główną dawkę sposobu myślenia do eleganckiej sukni. Utrzymuj włosy, a także makijaż łatwe, a także akcesoria minimalne.

Niebieska koronkowa sukienka MIDI

Body Frock Suknia 331 $, Asos

Podczas gdy 19-latek nie boi się, że niektóre seksowne spojrzenia na czerwony dywan, ona jest podobnie fanem kobiecych sukienek. Ten niebieski koronkowy numer midi jest eleganckim wyborem dla weselów, a także specjalnych okazji. Czarny pas podkreśla jej małą talię, podczas gdy rękawy Frypage oferuje fascynujące, jak również element stylu przyciągający wzrok.

Proszę zostawić ten pole Plusget Budget Plan Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby zweryfikować swoją subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *