Biurko do tej pory

Posted on Category:category Leave a comment

zadowolony piątek! Na cześć ulubionego dnia pracy w tygodniu roboczym i Walentynki najlepiej za rogiem, pomyślałem, że podzielę się dziś trochę codziennej akcji z moją ulubioną dwuwarstwową Blazerem Glen Plaid i nową ulubioną czarną sukienką koktajlową.

Jak omówiono w wielu minionych wiadomościach (ostatnio tutaj i tutaj), moją ulubioną sztuczką biurka do pijania jest znalezienie sukienki o dobrej przyjaznej długości pracy, która ma świąteczne plecy lub podejmowanie detali, które mogą łatwo, które mogą łatwo, które mogą łatwo być zasłonięty przez sweter lub blezer w ciągu dnia.

Często po pracy niewiele jest czasu, aby wrócić do domu i zmienić się w to, co najlepiej możesz nosić na napoje lub datę, i przejście do LBD w toalecie w biurze, zanim wyruszysz za drzwi Jazda windy z przełożonymi, którzy mogą podnieść brwi (gwarantowane lub nie) w skąpo odzianej siebie après-work.

Wraz z tym wstaniem nie wymaga zmiany. Po wyjściu z biura możesz łatwo porzucić blezer, rzucić jaskrawoczerwoną wargę i dobrze wybrać wszystko, co może przynieść wieczór.

Spójrz 1 i 2: Dress: Dress the Populacja (krótka wersja tutaj) | Kurtka: C/o Reiss (podobne tutaj i tutaj) | Buty: Saint Laurent (podobny tutaj, tutaj i tutaj) | Torba: M2Malletier | Okulary przeciwsłoneczne: miu miu c/o ditto | Lip: Make Up for Ever (28) i Giorgio Armani (400)

< >

Od czasu, gdy Walentynki upadają w najbliższą niedzielę, gdy będę na Fashion Week w Nowym Jorku, Rich i ja świętujemy nieco na początku tego tygodnia i nie mogę się doczekać, aby uzyskać dobre wykorzystanie tej fantastycznej sukienki. Jeśli szukasz innych dobrych opcji walentynkowych lub sukienek na biurko do pijania, takich jak ta, sprawdź moje typy poniżej!

Poprzedni element

1 z 23

Następny przedmiot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *