Vicious History T Shirt Line

Posted on Category:category Leave a comment

Vicious History Clothingchaz Matses ma biznes o nazwie Vicious History, który jest współczesnym biznesem odzieży, który integruje szeroką różnorodność wpływów historycznych z jego projektami. Marka rozpoczęła się w lutym 2010 roku, a także rozwija się, a od tego czasu rośnie. Kilku artystów zaprojektowało dla VH, a także ich nazwiska to Keaton Henson, Craig Robson, Gabriel Gozzer, PitchGrim i Killer Sisters.
Ubrania z Vicious History Guys stwierdzają, że właśnie ukończyli wydanie nowej linii koszuli 5 stycznia tego roku, a także kolekcja zawiera pierwsze bluzy zaprojektowane przez Craiga Robsona, która jest czarną alchemią. Dokładnie tak samo jak Hodies, wydali dzieła sztuki Brilliant Owl, a także dzikie wilki. Wydrukowane na nowym kolorze koszuli lub zaprojektowane tylko w nowy kolor, te rzeczy ciągną zainteresowanie, a my uważamy, że są naprawdę fajne!
Ubranie z Vicious History To wydanie obejmuje również pierwsze w historii drukowane tagi VH, które również będą na każdej koszuli w przyszłości. Cokolwiek zostało wydrukowane ręcznie w Stanach Zjednoczonych przez facetów z drukowania Threadbird. Planują również wydanie Trick Society o nazwie The Occults Collection na wiosnę. Czy nie jest to fajne?
Okrutna historia ubrania
0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *