ZA DARMO Tygodnia-„Muzyka Ziemi” Całkowicie darmowy projekt Photoshop

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Całkowicie darmowy projekt Photoshopa do drukowania koszulek
Minęło trochę czasu, ponieważ ostatnio przedstawiliśmy jednego z naszych pierwszych projektantów, na stronie Tshirt Factory.com. Produkty VLAD ISAC są specjalnie tworzone w Photoshopie do drukowania cyfrowego, chociaż na żądanie jest dostępny 1 plik w formacie PDF, warstwowy, opracowany do drukowania ekranu, jeśli jest to twój wybór drukowania. W przeciwnym razie będziesz mieć dostęp do projektu za pośrednictwem pliku TIFF z przezroczystością.
Druki zawierające pozytywne przesłania, zachęcają do odpowiedzialnego spożycia wielu niezrozumianych roślin natury, badają obrazy kosmicznych energii, egipskiej symboliki i ostrożności przed pułapkami zmysłów. Jego treść jest inne światowe, każdy szczegół w tle ujawnia nieoczekiwane znaczenia. Ocena każdego z jego wydruków koszulki jest ezoteryczną kolejką górską, więc pomyśleliśmy, że ciekawie byłoby zaoferować jeden z projektów do pobrania za darmo, choć przez tydzień.
Z przyjemnością zwracam uwagę na tak urzekające obrazy, które cię zagadnią lub oświecą, tak czy inaczej nie pozostawi ci obojętności. Ten w szczególności jest dla miłośników przyrody, dla tych, którzy mogą poświęcić czas na słuchanie „dźwięku ciszy”, odejść od swoich komputerów i ich kabin, aby pamiętać, co powinniśmy świętować – wolność przejścia przez las I mieć silniejsze połączenie ze światem, niż kiedykolwiek będziesz mieć ze swojego bezprzewodowego połączenia internetowego.
Oto makieta z Portfolio profilu Vlad, w którym należy lekko gwintować i odkrywać z otwartym umysłem.

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *