Księżna w Emilia Wickstead & LulluloMon na Engagements Irlandii Północnej

Posted on Category:category Leave a comment

Duchess of Cambridge nosili projekty Emilia Wickstead i Lululumon na zobowiązania w Irlandii Północnej dzisiaj.

Heads-up dla każdej osoby zajmującej się arachnofobią lub ophidiofobią, istnieją odniesienia do obu na stanowisku.

Duke i księżna zaczęli swoje zaręczenia na kampusie Ulster University Magee.

Więcej od Simona Perry w swojej historii dla ludzi.

Para przybyła do Irlandii Północnej w środę rano na pierwszą wspólną podróż po pandemii, odwiedzając Derry-Londonderry w uprzednio niezapowiedzianej wizycie. Duke i księżna Cambridge spotykają się z młodymi ludźmi i grupami lokalnymi dokonującą pozytywnych zmian w społeczności.

Poniżej, w Unii Studentów.

Wieczorowe raporty konwencjonalne: “Szyldowali także w gamę lokalnych potraw, w tym chleb wheaten, brązowy chleb sodowy wykonany z mąki pszennej, a chipsy ziemniaczane” Tayto Crisps “.

Wyglądało na to, że księżna dokładnie się cieszyła.

Więcej od artykułu standardy wieczornej:

Następnie, wzmacniające strzały whisky i pół kufli Guinnessa były w ofercie para w Unii Studenckiej, zanim zostali pogrążone w imprezie szokowej kultury, które ma na celu wprowadzenie nowych studentów w Irlandii Północnej.

Inny widok.

Wieczorny konwencjonalny ma znacznie więcej na temat ćwiczenia “szoku kulturowego”, inicjatywy przyjęciem międzynarodowych studentów Uniwersytetu. “William i Kate zostali rzuceni, jak wymówić imiona irlandzkie i dowiedział się niektórych potocznych zwrotów miasta, które stały się słynne na całym świecie dzięki Hit TV Derry Girls”.

Royals byli traktowani do muzyki granej przez uczniów przy użyciu standardowych instrumentów. Richard Palmer of the Express udostępnił film.

Danielle Stacey Raporty w niej Hey Stive tej historii, że “jak słuchali muzyki, jeden uczeń krzyknął” taniec “, a William Gestykuluje Kate:” Powinieneś! Uwielbia tańczyć: “Ale Kate zaśmiał się:” Nie, nie, nie! “”

The Royals przeznaczono specjalnie zaprojektowany symulator pogotowia.

Więcej z artykułu telegrafu.

Księżna zapytała o opiekę pozalekcyjną, mówiąc: “Twoje samopoczucie i jak się masz, jest to, że jest to wprowadzone? Musi być dużo niepokoju, z którym się radzi. ”

Duke powiedział: “To jedna rzecz, aby porozmawiać o zdrowiu psychicznym, to kolejna rzecz do śledzenia. Jest zasiedziałym na tych powyżej, aby śledzić z tym.

I rozmawiał z uczniami opieki.

Początkowo rozmawiali z niektórymi studentami w lutym.

Spotkali pierwszą grupę studentów Uniwersytetu w swojej nowej szkole medycyny.

Ta szkoła powstała w tym roku w akcji w ogólnopolskim niedoborze w pracy medycznej. W wersji informacyjnej, Kensington Palace Notes, “Nowa szkoła będzie rozwijać nową generację lekarzy, którzy będą pracować w Irlandii Północnej, a dalej, gdy ich studia są kompletne”.

Jedną z wielu ciekawszych części zaangażowania przyszedł, gdy para zatrzymała się przez “Kidzfarm”, regularny gość do kampusu, używany do pomocy uczniom zajmować się problemami zdrowia psychicznego i niepokoju.

Prince William zrobił nowego przyjaciela. dużo więcej z zasięgu dziennego poczty.

Ojciec-trzy wyrzucił, że jego najstarszy syn, książę George, osiem, będzie szczególnie zdenerwowany w wiadomościach, że jego tata trzymał gad.

Księżna dokonała również nowego przyjaciela. Wracamy do historii telegrafu:

Patrząc na kurczaki w klatkach, księżna powiedziała Handler Pet: “Mieliśmy wiele zwierząt podczas blokady. Podczas blokady zwierzęta są zazwyczaj jak terapia. ”

Dostrzeganie tarantuli w klatce, zapytała: “Ooh, proszę, mogę trzymać taranłą? Jak ona ma na imię?”

Nazwa pająka: Charlotte.

To przypominało mi pytanie Princess Charlotte’a na Davida Attenborough w październiku ubiegłego roku: “Lubię pająki. Czy lubisz pająki? ”

Duo odwiedził następnie City of Derry Rugby Club.

Obserwowali młodzi ludzie biorą udział w zajęciach oferowanych przez program Sport Uniter Communites Program.

Te działania obejmowały Mini Rugby i Gaelic Games.

Więcej z historii BBC.

Anabelle Hunter powiedział BBC News Ni, że księcia i księżna przemówili do nich o ich miłości do sportu, a drużyna powiedziała im, jak Gaa pomogła przynieść ludzi razem.

Darcy Cooper powiedział, że Prince William i Catherine rozmawiał o inicjatywie z nimi i jak pandemia Covid-19 wpłynęła na ich szkolenie.

“Początkowo mieliśmy grać w turnieju w Londynie, ale z powodu ciosówki zatrzymało się, że odbywa się, a Kate mówiła, jak ma nadzieję, że możemy tam przejść w przyszłości” – powiedział Pani Cooper.

Kolejna aktywność kopiąc piłkę na ponadgabarytowej tarczy.

Księżna postanowiła dać go sama.

Inny kąt.

Nie jestem pewien, jak poszedł, ale wierzę, że jest to strzał reakcji Kate na jej kopnięcie.

Księżna również wzięła bramkę z inną piłką.

Po zajęciach na świeżym powietrzu Royals zmieniły się w środku.

Spotkali się z graczami, trenerami i wolontariuszami zaangażowanymi w “Sport zjednoczony comities „program wspomniano powyżej.

Że inicjatywa promuje pokój i pojednanie i obejmuje irlandzkiego Związku Piłki Nożnej, Ulster Gaelic Athletic Association & Ulster Rugby. dużo więcej od pokrycia Witaj w:

William dał mowę zaimprowizowany na City of Derry Rugby Club, chwaląc inicjatywę sportową Communities jednoczącej i mówiąc, że „po prostu naprawdę pod wrażeniem (z), co już osiągnięto, widząc wszystkie buźki na zewnątrz biegają korzystających z ich sport i posiadające naprawdę dobry czas jest po prostu fantastyczne”.

„Po prostu dobrze zrobione ze wszystkich wysiłków, wszystkie coaching, cała ciężka praca, która jest już utworzone.

Książę dodał: „Z tyłu pandemii nie jest najłatwiejszy czas, że robi to wszystko, ale mam nadzieję, że to skoncentrowała umysły do ​​tego, co istotne w życiu, więc co tu robisz jest naprawdę inspirujące, więc nadążyć pracę dobrego.”

Obecnie dla naszego spojrzenia na to, co Kate nosiła, począwszy od jej żywy purpurowy zespół, z podziękowaniem do Sophia, Lauren i Liz za ich pracę ID.

Księżna była w kawałkach Emilia Wickstead style z jej kolekcji jesień / zima.

Dida wełny flanela osłona (£ 1200) 100% wełna, opisany jako wykonane z midweight flaneli. Dwurzędowy sylwetka to klasyczny krój, z kieszeniami klap, wysokość klapy, przyciski własny pokryty z przodu i na nadgarstku.

Spodnie są odmianą stylu GUS, smukły krój dostosowany do księżnej, usuwając duży mankiet na dole.

Myśli o wyglądzie od starszego pisarza mody telegrafu za Emily Cronin.

Najbardziej uderzającą cechą stroju, oczywiście, jest jej kolor. Fioletowy ma wiele skojarzeń. To może przywodzić na myśl prawa wyborcze kobiet, jedność polityczna (czerwony oraz niebieski), i królewskiej przedmiotów – owijarki Cadbury, zbyt. Dziś okazało wybór wysokiej uderzenia że zapewniony Kate wyróżniał się w polu granatowy (wybór księcia Williama) i wielbłąda.

Jej kostium pomógł Kate wyglądają polerowane i ułożyła, nie patrząc zbyt poważne. Efekt mógł zboczył na terytorium Austin Powers była ona nosić go z jednym z jej ulubionych Pussy-Bow bluzek. ale poprzez emulację stylizacji Wickstead za Kate wzięła nowoczesną technikę szycia pewnością budzą się z niezliczonych kobiet, które również noszą garnitury spodni (jeśli w dużo bardziej standardowych kolorach) do pracy.

Przyniosła jej z powrotem Emmy Londyn Josie Blok Heel pomp ($ 405).

Jaeger i pikowana torebka.

Wraz z jej kolczyki Liv Thurwell Bobble.

Zwracamy się teraz do drugiego wygląd noszonego przez księżnej dzisiaj.

Zaczniemy kurtki define (118 $) z kanadyjskiego detalisty Lululemon.

Wykonana z rozciągliwego materiału, kurtka jest podstawą dla firmy. Ma smukłą sylwetkę, przedni zamek błyskawiczny, szyjki lejka, zapinane na zamek kieszenie z przodu i na rękawach thumbholes. Styl jest oferowane w dużym wyborze kolorów w Lululemon.

Dziękuję Emily i jej siostrę do IDing ten przedmiot. Jeszcze nie spojrzał na spodniach i jestem pewien, że dostanę je zidentyfikować na podstawie dostępnych zdjęć.

Kate przywrócił jej Vazee przekształcić buty do biegania przez New Balance.

Maska księżna jest jednym z jej stylów Amaia dzieci. * * To wyglądało jakby to był styl Niebieski Phoebe. UPDATE: Okazuje się myliłem o masce, jest to projekt Niebieski Eloise, nie Phoebe.

Nawiasem mówiąc o wydrukowaniu Amaia Liberty użytych do ich maskami: sprzedawca zrobiła mama i córka kapsułki kolekcja bluzek wykorzystujących te wydruki. Poniżej można zobaczyć bluzkę Księżna Niebieski Pepper; po prawej stronie, wzór Księżna różowego pieprzu.

Będziemy zamknąć z dwóch obrazów z wydarzeń dnia.

Mam jeden „housekeeping” Uwaga: musimy zachować nasze komentarze na środku mody księżnej. Mamy dryfował trochę off oczywiście w okresie letnim, co jest zupełnie na mnie.

POŁĄCZENIE:

Evening Standard za kawałek jest tutaj; walcówka feed żywo Belfast Live jest tutaj; Telegrafu news historia Hannah Furness jest tutaj; niektóre pokrycia Daily Mail jest tutaj; BBC historia jest tutaj

Kolumna moda telegraf jest tutaj; Simon Perry ludzie post jest tutaj; kawałek Danielle Stacey dla hej jest tutaj; Victoria Murphy’ego Town & Country post jest tutaj

349Save

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *