Ikigai – powód do bycia

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Mam ten e-mail z Anthony o swoich nowych koszule marki, co ma miejsce tylko miesiąc. Byłem naprawdę podekscytowany stylami od nazwy – Ikigai – intrygował mnie tak bardzo. Cokolwiek było tak samo jak moje oczekiwania, jak i wierzę, że zasługują na wielki początek. Tak sprawdzić, a także zrozumieć ludzi za tym projektem.
Ikigai oznacza Anthony, a także Garry (Garryhannah.org), dwóch dobrych przyjaciół pochodzących z różnych części świata, aby uczyć angielskiego w Korei Południowej. Jeden z Los Angeles, jak również drugi ze Szkocji, były one pochylone na unikaniu zadań biurkowych, jak również zdecydowanych, aby wyprodukować coś z entuzjazmu, a także wiary. Dlatego marka koszuli nazywana jest Ikigai – oznacza to: “Powód życia” w języku japońskim. Tak, są wśród szczęśliwych, aby odkryli, że dla siebie. Marka ma siedzibę w Los Angeles, a także wykorzystuje tylko najwyższe materiały na najwyższym poziomie dla największej satysfakcji klienta.
Style są proste, czyste, a także oryginalne: na razie są 4 koszulki na tee, a także wysyłają wiadomość Usuń, jeśli chodzi o styl. Nie ma wymogu być głośnym lub zagrożonym w materiale, dopóki namiętnie produkujecie coś z wiary, która już przyniosła spełnienie.
Styl “The Asterisks” był tym, który utknął ze mną kilka dni po tym, jak go zobaczył. Wszelkie koszulki tee, które widziałem później, przypominając mi o tym. Jak również lubię dokładnie, jak każdy styl ma swój własny opis ze swoim znaczeniem – cokolwiek jest profesjonalnie odkładana do ostatniego szczegółu. IKigai obiecuje zostawić dyskretne jeszcze silne wrażenia na swoich klientach. Być może tylko odpowiednia ilość motywacji do prowadzenia najważniejszej troski w każdym: co ty jesteś Raison d’Etre? Jaki jest twój Ikigai? I dokładnie jak blisko jesteś?
Aby uzyskać więcej wiadomości, a także styl intrygujący z Anthony, a także Garry, upewnij się, że lubię je na Facebooku, a także zgodne z Ikigai na Twitterze. Nie będziesz niezadowolony, a także sprawdził o nich ponownie!
Asterisksbursting StarsextraordinaryKigai WavesData Wejście Praca z domu
IKIGAIZP8497586RQ.

0/5 (0 opinii)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *