Hot Apel Secret: Korean Skin Care

Posted on Category:category Leave a comment

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Ta publikacja może składać się z powiązań stowarzyszonych. Zobacz naszą politykę prywatności.

Opowieść o produktach europejskich odwoławczych jest prawie tak stary, jak czas, jednak znacznik kosztów na tym francuskim kremu do twarzy? podobnie regal. Jednakże, jeśli powiedzieliśmy ci, że możesz dostać młodzieńczy, pulchny, a także świeżą cerę za mniej niż 20 USD, najprawdopodobniej słuchać, prawda? Jesteśmy tutaj, aby powiedzieć, że to możliwe, a także chwalebne.

Następna fala pielęgnacji skóry przybyła z zagranicy. A może być zszokowany, aby odkryć, że jak jej europejskie odpowiedniki, ten wzór, który jest ostatnio widoczny, nie jest w ogóle nowy.

Być może widziałeś, infiltrujące półki preferowanych sklepów kosmetycznych, a także wirtualnych przejść sklepów internetowych, bez nawet zdania. Powszechnie przychodzi w dziwacznych, uroczych opakowań, więc może wierzyłeś, że to było dla dzieci, a czasami charakteryzuje się obcemią lub znakami. Jednak każdy rodzaj odwołania profesjonalista powie Ci niesamowite składniki – jak również wyniki – koreańskiej pielęgnacji skóry są szybko rozpoznawalne.

Sally’s Box Delight Collagen Hydrogel Maski, 12 USD, Sokoglam.com

Ale nie dotyczyłeś swojej dość małej głowy, spóźniając się na święto nigdy nie było tak ciekawym doświadczeniem! W sytuacji Koreańskiej pielęgnacji skóry – gdzie odkrywanie pozornie niekończącej się szeregu zwiększania się odwoławczych, pisząc na każdym kroku.

Mizon Honey Black Sugar Scrub, 16 $

Jak bawić się w koreańskiej pielęgnacji skóry

Tradycyjnie, koreański schemat odwoławczy może być uważany za długi, w najlepszym razie. Normalny dzień lub noc rutyny może obejmować do góry 10 różnych produktów, a także przed makijażą, a także obsesyjnym konturowaniem, a także podkreślając techniki.

Ale dla typowego odwołania kupującego, który najprawdopodobniej nie będzie nurkować całej metody do świata orientalnego importu, że tylko oznacza, że ​​masz wiele innych opcji, a także sposobów brojenia produktów koreańskich z twoimi starymi ulubionych.

Azja długo trwała priorytetową twarz, a także pielęgnację skóry, a także jego lista niezbędnych produktów, okazuje się. Jednak dla tych, których brakuje czasu, aby dostać się z dwóch środków czyszczących, złuszczania, tonera, esencji, a także zastosowań surowicy, maski do twarzy, kremów oczu, jak również przeciwsłoneczne na regularne, istnieje wciąż niedrogi wyceniona nadzieja.

Najlepszy pomysł na nowicjuszy do koreańskiej pielęgnacji skóry

Nasza górna wskazówka? Dodaj tylko jeden lub dwa z tych kroków do obecnej linii. Lub wymienić wyroby wypełnione chemikalistami dla osób wypełnionych niezbędnymi oleniami, jak również koreańskie klasyki jak wyciągi ślimakowe. To doprowadzi Cię lepiej do tego pełnego, miękkiego, jak również promiennego wyglądu na wschód.

Sklep twarzy Woda ryżowa Jasny Olej oczyszczający, 7,71 USD

Może być tak proste, jak odbieranie kilku masek arkuszy na raz lub dwa razy w całym tygodniu, warstwowe serieny (nie są one tylko dla starzenia się już!) Lub podwaja się na swojej liczbie środków czyszczących (w nocy, dla potrzebnego drugiego zamiatania) . Chodzi o oddanie twarzy, a także ciało w odżywieniu, na które zasługuje. Z tymi produktami pieprzy się w porannym lub wieczorem, pielęgnacja skincare przestaje stać się ulubieniem, a także zaczyna stać się traktowaniem.

Proszę zostawić ten pole Plusget Budget Plan Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby zweryfikować swoją subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *